Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska
Facebook

Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska - która jest bardziej podoba do swojej mamy? SONDA

Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska
Facebook

Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska! Która trenerka jest bardziej podoba do swojej mamy? Tym razem po lupę nie bierzemy popularności czy programów treningowych. Obie panie są bardzo aktywne w social media, dzieląc się ze swoimi fankami poradami na temat ćwiczeń i zdrowego odżywania. Od czasu do czasu jednak pomiędzy fotkami zdrowych dań i seksownych brzuszków, wkradają się także migawki z życia prywatnego trenerek. Na profilach obu pojawiło się niedawno selfie z mamą! Zobaczcie jak wyglądają mamy Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej! Widać podobieństwo?

Ewa Chodakowska w social media chwali się głównie zdjęciami ze swoim mężem, z którym łączy ją nie tylko wielka miłość, ale także relacja zawodowa. Niedawno pochwaliła się także selfie z siostrą. Fani byli zachwyceni urodą siostry Ewy! Teraz przyszła pora na mamę. Jak wyznała Ewa w komentarzu pod postem, mama urodziła ją w wieku 40 lat. Duża różnica wieku nie przeszkadza jednak trenerce w utrzymywaniu świetnej relacji z mamą! Panie wybrały się razem do jednego z warszawskich kin.

Anna Lewandowska zwykle pokazuje w Internecie zdjęcia ze swoim mężem Robertem. Od czasu do czasu zdarza jej się także nieco uchylić rąbka tajemnicy życia prywatnego. Trenerka pokazała swoją mamę z okazji jej urodzin. Ania i Robert w połowie listopada odwiedzili mamę Ani, by spędzić z nią czas i celebrować jej święto. Na koniec wrzucili do Internetu pożegnalne selfie z lotniska.

Która z trenerek jest bardziej podoba do swojej mamy? Głosujcie w sondzie!

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na gali Audi Generation! Ależ oni są sexy!

 

Kiedyś to Oni opiekowali sie nami ...Teraz to my zatroskani, dbamy o Nich na każdym kroku ❤️❤️❤️Polskie kino z Mameczką - bezcenny czas 󾌧󾌧󾌧

Posted by Ewa Chodakowska on 3 grudnia 2015
 

Mami❤️Dziękuję, że jesteś! Bądź zawsze szczęśliwa i spełniaj marzenia!󾠨󾥢󾔑󾔑󾔑🍾󾔗󾔗󾔗

Posted by Anna Lewandowska on 19 listopada 2015

Czy Ewa Chodakowska jest podobna do swojej mamy?

Ewa Chodakowska
EastNews

 

Anna Lewandowska również pokazała selfie ze swoją mamą

Anna Lewandowska w wieczorowej sukni
ons.pl

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43