Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska

Ewa Chodakowska skomentowała plotki o ciąży: "Troszeczkę zwalniamy tempo". Nawiązała też do Anny Lewandowskiej...

Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska

Ewa Chodakowska zdementowała plotki o ciąży. Trenerka była gościem programu "Dzień dobry TVN", w którym zabrała głos w sprawie rzekomych doniesień, że spodziewa się dziecka. Takie sugestie pojawiły się po jednym z wpisów gwiazdy fitnessu w internecie, w którym wspomniała ona o tym, że ma cztery miesiące, by zmienić swoje życie. Prowadzący program zaczęli dopytywać, czy chodzi o powiększenie rodziny.

Dziecko nie. Choć przez chwilę poczułam się jak przy rodzinnym, wigilijnym stole. Takie pytanie standardowo jest zadawane u mnie w domu. Także zrobiło się bardzo domowo - zdradziła Ewa Chodakowska.

Piotr Kraśko zapytał trenerkę, czy w ciąży najbliższych dwóch lat chciałaby zostać mamą. 

Do 30-tego roku życia byłam przy stole zawsze pytana, kiedy w końcu wyjdę za mąż. Teraz jestem pytana, kiedy pierwsze dziecko. Jak będzie to pierwsze, będę pytana, kiedy to drugie. Także spokojnie. Teraz jesteśmy na takim etapie, że chcemy nacieszyć się sobą z mężem. Troszeczkę zwalniamy tempo, bo ostatnie pięć lat było naprawdę szalone. Mamy czas... - powiedziała trenerka

Zobacz też: Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży w Polsce! Widać już mocno zaokrąglony brzuszek! ZDJĘCIA

 

Ewa Chodakowska o ciąży Anny Lewandowskiej

 

Ewa Chodakowska odniosła się również do ciąży Anny Lewandowskiej. Kinga Rusin zaznaczyła, że obie panie są porównywane od lat, dlatego teraz na Chodakowskiej ciąży ogromna presja, by również zdecydowała się na dziecko.

Nie ma żadnej rywalizacji między nami. Jesteśmy kumpelami. Robimy podobne rzeczy, dlatego jesteśmy porównywane i to jest fajne. Gratuluję Ani z całego serca i bardzo się cieszę ich szczęściem, ale to nie znaczy, że to jest też nasz moment. Każdy indywidualnie musi do tego podejść - powiedziała Ewa Chodakowska w DDTVN. Dostajemy teraz te pytania. Wyskakują z każdego rogu. Spodziewałam się tego. Mam do tego duży sentyment, bo robi się wtedy tak domowo. Jak rozmawiamy o dzieciach, to ja się czuję jak w domu - dodała trenerka.

Ewa Chodakowska nie zdradziła, o jaki projekt chodzi. Zapewne tego dowiemy się już wkrótce!

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

 

Ewa Chodakowska zdementowała plotki o ciąży. Trenerka na razie nie zostanie mamą.

Chodakowska gratuluje ciąży Lewandowskiej

Trenerka pogratulowała ciąży Annie Lewandowskiej.

Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży w Warszawie

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48