Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy

Dlaczego Ewa Bukowska musiała czekać na rozwód aż... cztery lata?

Dlaczego Ewa Bukowska musiała czekać na rozwód aż... cztery lata?

Ten rozwód zaskoczył wszystkich! Ewa i Marek Bukowscy byli małżeństwem aż 27 lat! Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu „Flesz" papiery rozwodowe złożyła cztery lata temu Ewa, jednak wycofała je po tym, jak mąż został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków.

Marek nie czuł się wtedy gotowy na definitywne rozstanie i umówili się, że wstrzymają się z rozwodem aż do czasu wyjaśnienia sprawy z narkotykami - zdradza „Fleszowi" znajoma pary.

Po kilku miesiącach od zatrzymania Marek Bukowski został oczyszczony z zarzutów. Znalazły się dowody na to, że ktoś wtedy podrzucił mu do schowka w samochodzie marihuanę. Jednak na podjęcie decyzji o rozwodzie potrzebował jeszcze ponad dwa lata. Więcej o szczegółach rozstania Bukowskich czytaj w najnowszym numerze „Flesza".

 

Zobacz też: "Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną

 

Ewa i Marek Bukowscy zakochali się w sobie jako studenci krakowskiej szkoły teatralnej.

Marek Bukowski i Ewa Bukowska na 18. urodzinach ELLE
AKPA

Kobiety uważają go za przystojniaka! Marek Bukowski gra między innymi w serialu „Przyjaciółki", partnera Zuzy (Anity Sokołowskiej)

Zuza, Janek, Anita Sokołowska, Marek Bukowski, Przyjaciółki
Mat. prasowe

Marek Bukowski i Ewa Bukowski rozstali się!
Newsy
Ewa i Marek Bukowscy przeżywają kryzys! Wiemy, jaka jest jego przyczyna!
Ewa i Marek Bukowscy przeżywają kryzys! Wiemy, jaka jest jego przyczyna!

Czy Ewa i Marek Bukowscy rozstali się? Tę informację potwierdzają znajomi pary i pracownicy z planu serialu, w którym gra Bukowski. Ewa i Marek byli małżeństwem przez ponad 20 lat - ślub wzięli jako studenci w trakcie przerwy między zajęciami na krakowskiej PWST. Dlaczego więc postanowili się rozstać ? To dziwi, ponieważ nic nie wskazywało na to, że para przeżywa jakikolwiek kryzys. Kiedy pojawiły się pierwsze informację o rozstaniu Ewy i Marka Bukowskich, mało kto w to wierzył.     Ewa i Marek Bukowscy przez lata uchodzili za jedną z najzgodniejszych par w polskich showbiznesie. W wywiadach opowiadali o tym, dlaczego tyle lat chcą być ze sobą. Gdy w 2014 r. aktor został zatrzymany przez policję, a po rewizji w jego jeepie znaleziono nielegalne substancje, Ewa stała przy mężu, wierząc w jego niewinność I słusznie - sprawę umorzono. Problem w małżeństwie pojawił się znacznie później. O co chodzi? Pod koniec zeszłego roku Marek Bukowski dołączył do obsady popularnego serialu "Przyjaciółki ", który nadawany jest na antenie stacji Polsat. To wtedy wówczas małżonkowie zaczęli odsuwać się od siebie. Czyżby ktoś z obsady serialu zawrócił Bukowskiemu w głowie?  – Na planie zaiskrzyło między nim a jedną z aktorek. Chemia była wyczuwalna na odległość! – wyjawia osoba z produkcji serialu. Czy to oznacza, że para podjęła już decyzję o rozwodzie i nie będą walczyć o swoją miłość? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party".

Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy
"Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną
"Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną

To już koniec! Gwiazdor "Przyjaciółek", Marek Bukowski rozwiódł się z żoną Ewą. Para otrzymała rozwód podczas pierwszego posiedzenia. Tę informację potwierdziła sama Ewa Bukowska: Wszystko poszło po naszej myśli. Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się. Między nami jest okej - powiedziała Bukowska w rozmowie z "Faktem". Tak, to prawda. Rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę wybaczyć, to moja prywatna sprawa - dodała w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Bukowska. Przeczytaj też:  Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)   Marek Bukowski i Ewa Bukowska - to już koniec ich małżeństwa!   Przypomnijmy, Marek i Ewa Bukowscy pobrali się w młodym wieku i zrobili to po prostu dla zabawy, gdy byli jeszcze studentami. -  Wzięliśmy ślub cywilny na zasadzie happeningu w przerwie między zajęciami. I byliśmy tylko my, żadnych gości weselnych. Byliśmy młodzi, kochaliśmy się, to był impuls. I tkwiliśmy jeszcze wtedy w okowach konwenansu. Poza tym mieliśmy taką fantazję  - opowiadał Bukowski w rozmowie z VIVA!. Jednak z czasem ich związek zaczął ewoluować - niestety w złą stronę. Ewa i Marek zaczęli się kłócić i ich związek nie przypominał tego co było między nimi na początku: W niczym się nie zgadzamy. Totalnie się różnimy. Jesteśmy po dwóch stronach barykady. Nie chodzi mi o proste rzeczy, ale też o rzeczy bardzo ważne. Mimo to udaje nam się jak na razie tworzyć trwały związek. Nie mam pojęcia, dlaczego to trwa tyle lat - mówił Bukowski kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu "Elle". Teraz to już koniec. Żałujecie, że para nie jest już razem?   Zobacz też:  Bukowscy w Vivie!: Ślub był zabawą, dawaliśmy sobie rok   Jeszcze pięć lat temu byli...

Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy
Kulisy rozstania Ewy i Marka Bukowskich! Dlaczego im się nie ułożyło?
Kulisy rozstania Ewy i Marka Bukowskich! Dlaczego im się nie ułożyło?

  Po 27 wspólnie spędzonych latach Ewa i Marek Bukowscy podjęli decyzję o rozstaniu. Aktorska para rozwiodła się pod koniec maja. W najnowszym numerze magazynu „Party" czytamy, że Ewa Bukowska po rozwodzie rozpoczyna nowy etap w swoim życiu w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyreżyserowała film „53 wojny", którego premiera odbędzie się jesienią. Do tej pory postrzegano ją głównie jako żonę słynnego Marka Bukowskiego i aktorkę, która po błyskotliwym debiucie w latach 90. nie odniosła jednak w aktorstwie spektakularnych sukcesów. Być może dlatego, że po urodzeniu dzieci zajęła się głównie nimi i domem. Czy to mogło być również przyczyną rozpadu małżeństwa Bukowskich? Związki dwojga artystów są trudne, bo oni często zaczynają funkcjonować jako „gwiazda i sekretarka”. Trzeba dużej mądrości, by to wyważyć – mówi „Party” znajoma pary. Najwyraźniej Bukowskim się nie udało. Więcej w najnowszym "Party" - już od poniedziałku w punktach sprzedaży.   Ewa Bukowska skończyła krakowską szkołę teatralna w latach 90. Ostatnio zagrała w serialu „Pierwsza miłość". Insteresuje ją teraz bardziej reżyseria.   Marek Bukowski uchodzi od lat za jednego z najbardziej lubianych i... przystojnych aktorów. Gra w wielu znanych serialach.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner