Reklama

O rozstaniu Ewy i Marka Bukowskich media dowiedziały się po fakcie - informacje o ich rozwodzie ujrzały światło dzienne w maju bieżącego roku. Para rozstała się po 20-stu latach małżeństwa. Ponoć przestali się dogadywać, kiedy aktor zaczął dostawać więcej propozycji zawodowych niż aktorka. Choć bardzo się kochali, teraz po miłość nie ma już śladu. Ewa udzieliła szczerego wywiadu w magazynie Elle, w którym zdradziła powodu ich rozstania.

Ewa Bukowska o małżeństwie z Markiem: "Trwała wojna"!

Choć o rozstaniu zadecydowali oboje, aktor bardzo tego żałował. Świadczyć o tym miały słowa, które wypowiedział w jednym z wywiadów:

Rozstanie jest porażką ludzi, którzy się kochali i chcieli być razem. Z jednej strony jest to przykre, z drugiej - zależy od okoliczności. Można dzięki temu odzyskać wolność, wyzwolić się, wybić na niepodległość - mówił.

Zobacz także

Tym razem wywiadu udzieliła Ewa, która po raz pierwszy dla magazynu Elle opisała, jak wyglądało jej małżeństwo z Markiem. Nie szczędziła słów krytyki:

Trwała wojna. Nigdy nie byłam wolna, moje dzieciaki to była moja wolność, bo wychowywanie ich było autentyczne. Prawdziwa miłość. Pytałaś, kto buduje klatkę: ten, kto więzi czy ten, kto jest uwięziony. Na pewno mój były mąż ją zbudował - oskarża Marka.

Aktorka winą za zastój kariery obarcza właśnie byłego męża:

Zarzucił sieć. Tą siecią mocno się owinęłam. Bardzo trudno wyjść z takiej sytuacji. Bardzo. Musiałam stracić przytomność z braku powietrza, żeby po przebudzeniu ją przeciąć - tłumaczy filozoficznie.

Aktor już zaczął układać sobie życie po rozstaniu z żoną. Bukowski był w ostatnim czasie widziany na randce z Weroniką Książkiewicz, z którą zbliżył się bardzo na planie serialu "Leśniczówka".

Polecamy: Książkiewicz i Bukowski - czy to jest prawdziwa miłość?

Ewa Bukowska opowiedziała o swoim małżeństwie.

ONS
Reklama

Aktorka zdradziła, dlaczego rozstała się z mężem

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama