To już koniec! Gwiazdor "Przyjaciółek", Marek Bukowski rozwiódł się z żoną Ewą. Para otrzymała rozwód podczas pierwszego posiedzenia. Tę informację potwierdziła sama Ewa Bukowska:

Reklama

Wszystko poszło po naszej myśli. Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się. Między nami jest okej - powiedziała Bukowska w rozmowie z "Faktem".

Tak, to prawda. Rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę wybaczyć, to moja prywatna sprawa - dodała w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Bukowska.

Przeczytaj też: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

Marek Bukowski i Ewa Bukowska - to już koniec ich małżeństwa!

Przypomnijmy, Marek i Ewa Bukowscy pobrali się w młodym wieku i zrobili to po prostu dla zabawy, gdy byli jeszcze studentami.

Zobacz także

- Wzięliśmy ślub cywilny na zasadzie happeningu w przerwie między zajęciami. I byliśmy tylko my, żadnych gości weselnych. Byliśmy młodzi, kochaliśmy się, to był impuls. I tkwiliśmy jeszcze wtedy w okowach konwenansu. Poza tym mieliśmy taką fantazję - opowiadał Bukowski w rozmowie z VIVA!.

Jednak z czasem ich związek zaczął ewoluować - niestety w złą stronę. Ewa i Marek zaczęli się kłócić i ich związek nie przypominał tego co było między nimi na początku:

W niczym się nie zgadzamy. Totalnie się różnimy. Jesteśmy po dwóch stronach barykady. Nie chodzi mi o proste rzeczy, ale też o rzeczy bardzo ważne. Mimo to udaje nam się jak na razie tworzyć trwały związek. Nie mam pojęcia, dlaczego to trwa tyle lat - mówił Bukowski kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu "Elle".

Teraz to już koniec. Żałujecie, że para nie jest już razem?

Zobacz też: Bukowscy w Vivie!: Ślub był zabawą, dawaliśmy sobie rok

Jeszcze pięć lat temu byli tak piękną parą! Okładka pochodzi z 2013 roku.

Viva!

Reklama

To już koniec.

Reklama
Reklama
Reklama