Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy

"Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną

"Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną

To już koniec! Gwiazdor "Przyjaciółek", Marek Bukowski rozwiódł się z żoną Ewą. Para otrzymała rozwód podczas pierwszego posiedzenia. Tę informację potwierdziła sama Ewa Bukowska:

Wszystko poszło po naszej myśli. Zapadł wyrok, rozwiedliśmy się. Między nami jest okej - powiedziała Bukowska w rozmowie z "Faktem".

Tak, to prawda. Rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę wybaczyć, to moja prywatna sprawa - dodała w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Bukowska.

Przeczytaj też: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Marek Bukowski i Ewa Bukowska - to już koniec ich małżeństwa!

 

Przypomnijmy, Marek i Ewa Bukowscy pobrali się w młodym wieku i zrobili to po prostu dla zabawy, gdy byli jeszcze studentami.

Wzięliśmy ślub cywilny na zasadzie happeningu w przerwie między zajęciami. I byliśmy tylko my, żadnych gości weselnych. Byliśmy młodzi, kochaliśmy się, to był impuls. I tkwiliśmy jeszcze wtedy w okowach konwenansu. Poza tym mieliśmy taką fantazję - opowiadał Bukowski w rozmowie z VIVA!.

Jednak z czasem ich związek zaczął ewoluować - niestety w złą stronę. Ewa i Marek zaczęli się kłócić i ich związek nie przypominał tego co było między nimi na początku:

W niczym się nie zgadzamy. Totalnie się różnimy. Jesteśmy po dwóch stronach barykady. Nie chodzi mi o proste rzeczy, ale też o rzeczy bardzo ważne. Mimo to udaje nam się jak na razie tworzyć trwały związek. Nie mam pojęcia, dlaczego to trwa tyle lat - mówił Bukowski kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu "Elle".

Teraz to już koniec. Żałujecie, że para nie jest już razem?

 

Zobacz też: Bukowscy w Vivie!: Ślub był zabawą, dawaliśmy sobie rok

 

Jeszcze pięć lat temu byli tak piękną parą! Okładka pochodzi z 2013 roku.

Ewa i Marek Bukowscy na okładce
Viva!

 

To już koniec.

Marek Bukowski zatrzymany za posiadanie narkotyków

Ewa i Marek Bukowscy o swoim ślubie i małżeństwie
Viva!
Newsy
Bukowscy w Vivie!: Ślub był zabawą, dawaliśmy sobie rok
Para o burzliwym małżeństwie

Ewa i Marek Bukowscy choć często nie pojawiają się publicznie, są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Aktorska para stroni od błysków fleszy i pojawia się tylko na wydarzeniach, które związane są z ich pracą czy ze względu na przyjaźń z gospodarzem. W najnowszym numerze "Vivy!" gwiazda serialu "Na dobre i na złe" wraz ze swoją żoną wystąpili pierwszy raz we wspólnej sesji i udzielili szczerego wywiadu na temat ich miłości . Choć Ewa i Marek są małżeństwem od 20 lat to nie wierzą w instytucje małżeństwa. Zamiast nazywać siebie mężem i żoną, wolą określenie kochanek, kochanka . - Chodzi o to, że małżeństwo to instytucja, która się wyczerpała. Potrzeba bliskości i bycia ze sobą dwojga ludzi nie musi być zagwarantowana na papierze. Tak naprawdę każdy marzy o tym, żeby mieć kogoś, kto go kocha, żeby z tym kimś spędzać miłe chwile, o rodzinie po prostu. (...) Jesteśmy więc przeciwko formalizowaniu uczuć, bo to tak, jak kupować samochód lub dom. To nie papierek powinien sprawiać, że kobieta i mężczyzna są ze sobą, tylko dzieci na przykład - największa wartość - wyznał Marek Bukowski. Para również na łamach magazynu wspomina swój ślub. Aktorska para pobrała się w młodym wieku i zrobiła to po prostu dla zabawy, gdy byli jeszcze studentami. - Wzięliśmy ślub cywilny na zasadzie happeningu w przerwie między zajęciami. I byliśmy tylko my, żadnych gości weselnych. Byliśmy młodzi, kochaliśmy się, to był impuls. I tkwiliśmy jeszcze wtedy w okowach konwenansu. Poza tym mieliśmy taką fantazję - opowiada Bukowski. Wtóruje mu Ewa: - Marek powiedział: "Chodź, to się pobierzemy". A ja na to: "Dobra". Ślub był zabawą. Dawaliśmy sobie dokładnie rok. I to prawda, że nie zaprosiliśmy nikogo. Po prostu z ulicy weszliśmy do urzędu i powiedzieliśmy sobie "tak". Żadnego szampana, żadnych...

Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy
Dlaczego Ewa Bukowska musiała czekać na rozwód aż... cztery lata?
Dlaczego Ewa Bukowska musiała czekać na rozwód aż... cztery lata?

Ten rozwód zaskoczył wszystkich! Ewa i Marek Bukowscy byli małżeństwem aż 27 lat! Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu „Flesz" papiery rozwodowe złożyła cztery lata temu Ewa, jednak wycofała je po tym, jak mąż został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków. Marek nie czuł się wtedy gotowy na definitywne rozstanie i umówili się, że wstrzymają się z rozwodem aż do czasu wyjaśnienia sprawy z narkotykami - zdradza „Fleszowi" znajoma pary. Po kilku miesiącach od zatrzymania Marek Bukowski został oczyszczony z zarzutów. Znalazły się dowody na to, że ktoś wtedy podrzucił mu do schowka w samochodzie marihuanę. Jednak na podjęcie decyzji o rozwodzie potrzebował jeszcze ponad dwa lata. Więcej o szczegółach rozstania Bukowskich czytaj w najnowszym numerze „Flesza".   Zobacz też:  "Zapadł wyrok"! Gwiazdor "Przyjaciółek" rozwiódł się z żoną   Ewa i Marek Bukowscy zakochali się w sobie jako studenci krakowskiej szkoły teatralnej. Kobiety uważają go za przystojniaka! Marek Bukowski gra między innymi w serialu „Przyjaciółki", partnera Zuzy (Anity Sokołowskiej)

Bukowscy wzięli rozwód, przyczyny rozpadu małżeństwa
ONS
Newsy
Kulisy rozstania Ewy i Marka Bukowskich! Dlaczego im się nie ułożyło?
Kulisy rozstania Ewy i Marka Bukowskich! Dlaczego im się nie ułożyło?

  Po 27 wspólnie spędzonych latach Ewa i Marek Bukowscy podjęli decyzję o rozstaniu. Aktorska para rozwiodła się pod koniec maja. W najnowszym numerze magazynu „Party" czytamy, że Ewa Bukowska po rozwodzie rozpoczyna nowy etap w swoim życiu w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyreżyserowała film „53 wojny", którego premiera odbędzie się jesienią. Do tej pory postrzegano ją głównie jako żonę słynnego Marka Bukowskiego i aktorkę, która po błyskotliwym debiucie w latach 90. nie odniosła jednak w aktorstwie spektakularnych sukcesów. Być może dlatego, że po urodzeniu dzieci zajęła się głównie nimi i domem. Czy to mogło być również przyczyną rozpadu małżeństwa Bukowskich? Związki dwojga artystów są trudne, bo oni często zaczynają funkcjonować jako „gwiazda i sekretarka”. Trzeba dużej mądrości, by to wyważyć – mówi „Party” znajoma pary. Najwyraźniej Bukowskim się nie udało. Więcej w najnowszym "Party" - już od poniedziałku w punktach sprzedaży.   Ewa Bukowska skończyła krakowską szkołę teatralna w latach 90. Ostatnio zagrała w serialu „Pierwsza miłość". Insteresuje ją teraz bardziej reżyseria.   Marek Bukowski uchodzi od lat za jednego z najbardziej lubianych i... przystojnych aktorów. Gra w wielu znanych serialach.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner