Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
Instagram/East News

 

Kamil Stoch to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim sporcie. Polacy pokochali skoczka narciarskiego m.in. za liczne sukcesy zawodowe jak dwukrotnie zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni - sprawiły, że wybuchła tzw. "Stochomania". Ogromne zainteresowanie budzi również żona sportowca. Ewa Bilan-Stoch wzbudziła zachwyt w czasie Gali Mistrzów Sportu, na której odebrała w imieniu swojego męża nagrodę dla najlepszego sportowca roku. Od tej pory, fani z uwagą przyglądają się małżeństwu Stochów i... zastanawiają się, kiedy w ich rodzinie pojawi się dziecko.

 

Zobacz też: Kamil Stoch zostanie ojcem?! Szczere wyznanie ojca skoczka: "Z żoną czekamy na więcej wnuków"

 

Kamil Stoch zostanie ojcem?

Ślub Ewy i Kamil Stochów odbył się 7 sierpnia 2010 w kościele Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Para uchodzi za bardzo szczęśliwą. Jednak w ich życiu nie pojawiło się jeszcze potomstwo. Fani zastanawiają się, czy rodzina uwielbianego skoczka narciarskiego wkrótce się powiększy. Ostatnio oliwy do ognia dolała wypowiedź ojca Kamila Stocha o wyczekiwanych wnukach.

- Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci - powiedział Bronisław Stoch w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Teraz głos w sprawie zabrała Ewa Bilan-Stoch. Żona skoczka w wywiadzie dla portalu dziennik.pl została zapytana wprost, czy Kamil Stoch niedługo zostanie ojcem. 

- Na takie tematy mogę sobie porozmawiać z przyjaciółmi - odpowiedziała.

 

Polecamy: Kamil Stoch wygrywa konkurs w Zakopanem! Przeczytaj, jak w domu Stochów świętuje się jego zwycięstwa!

 

Kamil i Ewa Stochowie pobrali się w 2010 roku.

Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
East News

 

Do tej pory nie doczekali się potomstwa.

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch podczas zawodów Pucharu Świata w Zakopanem
East News

Więcej na temat Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch