Ewa Bem w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim dramacie sprzed czterech lat i zdradziła, czy po śmierci córki musiała zostać matką dla swoich wnuków. Czy Basia i Tomek przypominają swoją ukochaną mamę? Wyznanie Ewy Bem w "Dzień Dobry TVN porusza do łez. Artystka zdradziła, co robią jej wnuki, kiedy odwiedzają grób mamy na cmentarzu.

Reklama

Ewa Bem w "Dzień Dobry TVN" o swoich wnukach

Blisko cztery lata temu w rodzinie Ewy Bem doszło do prawdziwej tragedii. Córka artystki po kilku latach walki o zdrowie i życie zmarła w wieku zaledwie 39 lat. Pamela Bem-Niedziałek zmarła na guza mózgu, którego zdiagnozowano u niej kiedy była w drugiej ciąży. Dziennikarka zostawiła po sobie dwójkę małych dzieci, Basię i Tomka. Teraz, blisko cztery lata po śmierci Ewy Bem-Niedziałek, Ewa Bem w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że jej wnuki nie pamiętają swojej mamy. Artystka powiedziała także, co robią Basia i Tomek, kiedy odwiedzają jej grób. Wzruszające wyznanie Ewy Bem!

Dzieci nie pamiętają mamy. Chodzą na cmentarz z Jasiem (mąż Ewy Bem-Niedziałek- przyp. red.). Jest na jej nagrobku piękne zdjęcie, uśmiechnięte bo taka była, to zawsze to zdjęcie całują. Wszędzie w domu mają pozawieszane liczne zdjęcia- powiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman dla "Dzień Dobry TVN". Janek pielęgnuje tę pamięć, ale one jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, co się stało. Bardzo ubolewam na tym, że nigdy nie poznają nie tylko swojej mamy, ale osoby, którą była Pamela- dodała.

East News

Artystka w poruszającej rozmowie zdradziła, czy w swoich wnukach widzi dziś ukochaną córkę, Pamelę. Ewa Bem nie ukrywa, że Basia i Tomek wizualnie nie są podobne do swojej mamy.

Wizualnie niestety mało, bardzo mało dlatego, że one są do Jasia ogromnie podobne i do Jasia rodziny. Przede wszystkim widzę w osobowości. Baśka, ta młodsza córeczka jest taka Pamelowata, ze wszystkiego się cieszy, wszystko ją weseli to piękna cecha charakteru i kochałam ją w Pamelce niesłychanie. Tomek jest kompletnie inny, raczej typ Jasia właśnie, introwertyk, naukowiec- zdradziła przed kamerami.

East News

Ewa Bem w wywiadzie w "Dzień Dobry TVN" usłyszała pytanie, czy po śmierci córki została mamą dla ukochanych wnuków. Piosenkarka, która po czterech latach przerwy zapowiedziała powrót na scenę, zdradziła, szczerze odpowiedziała.

Mamą nie, dzieci są w stałej opiece z naszą Marysią, członkiem rodziny prawie i ona się nimi codziennie zajmuje. Jasia mają, który jest ojcem na 300 procent, a my jesteśmy dziadkami, oszalałymi, to prawda- zdradziła Ewa Bem.

Ewa Bem już w lipcu zagra pierwszy koncert po długiej przerwie.

Zobacz także: Ewa Bem cztery lata po śmierci córki opowiedziała o swoim dramacie.

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama