Ewa Bem w niebieskiej bluzce
East News
Newsy

Ewa Bem cztery lata po śmierci córki opowiedziała o swoim dramacie. Już nie wróci na scenę?

Ewa Bem w najnowszym wywiadzie wspomina dramatyczne wydarzenia sprzed kilku lat i zdradza, czy jeszcze kiedyś wróci na scenę. Artystka po śmierci ukochanej córki na zawsze pożegnała się z muzyką?

Ewa Bem w najnowszym wywiadzie wspomina dramatyczne wydarzenia sprzed kilku lat i zdradza, czy jeszcze kiedyś wróci na scenę. Artystka po śmierci ukochanej córki na zawsze pożegnała się z muzyką? Słowa Ewy Bem o stracie dziecka poruszają co łez... Sprawdźcie, co powiedziała jedna z największych gwiazd muzyki. 

Dagmara z "Królowych życia" ma kompleksy?! Zdradziła nam, co chciałaby sobie poprawić!

Ewa Bem o życiu po śmierci córki

We wrześniu 2017 roku Ewa Bem przeżyła ogromny dramat. Córka wokalistki zmarła po kilku latach walki z ciężką chorobą. W 2015 roku Pamela Bem-Niedziałek, będąc w ciąży, dowiedziała się, że ma guza mózgu. Niestety, pomimo wielu starań córka Ewy Bem odeszła mając zaledwie 39 lat. Po śmierci ukochanej córki Ewa Bem zniknęła z życia publicznego i zawiesiła swoją karierę, żeby zająć się swoją rodziną i opieką nad wnukami - Tomkiem i Basią. 

Od śmierci Ewy Bem-Niedziałek, dziennikarki TVN24 BiS, minęły prawie cztery lata, a jej mama właśnie udzieliła wywiadu, w którym wspomina dramatyczne wydarzenia i zdradza, czy jeszcze kiedyś wróci na scenę. 

Tak się wydarzyło okrutnie w moim życiu, że odeszła nasza córka, Pamela. To już było cztery lata temu. Nie chcę już mówić, jakie uczucia temu towarzyszyły, ale to tak całkowicie moją optykę na życie, że jakoś na razie scena nie mieści się w tym nowym obrazie. Ale ogromnie brakuje mi publiczności, kontaktu z muzykami, tworzenia na scenie, to jest coś niepowtarzalnego, czego nie da się niczym zastąpić - Ewa Bem wyznała w wywiadzie dla radiowej Dwójki. 

Słowa artystki poruszają do łez...

(...) Wewnętrznie się bardzo obkurczyłam po śmierci córki, to mi nie pozwala jeszcze na jakieś stanowcze działania, choć oczywiście namawiają mnie, cały czas dostaję propozycję i zapytania - mówiła na antenie radia.

Ewa Bem udzieliła wywiadu z okazji swoich 70. urodzin, które obchodziła we wtorek 23 lutego. Podczas wywiadu w radiowej Dwójce odpowiedziała, czego możemy jej życzyć.

Czego życzyć? Teraz to tylko i wyłącznie zdrowia, bo w tym wieku jest rzeczą ważną i potrzebną, przykrywającą inne potrzeby. Ważne jest także zdrowie psychiczne. To przykry moment w życiu człowieka, nie wierzę, że to "jesień życia". To marnota, jakieś odcinanie kuponów, perspektywa do przodu praktycznie żadna- powiedziała w radiowej Dwójce. 

Ewie Bem życzymy więc dużo zdrowia! 

Zobacz także: Nie żyje córka Ewy Bem. "Modliłam się, że­by Pa­me­la by­ła zdro­wa, że­by zo­sta­ła", mówiła piosenkarka. Na co chorowała Pamela?

Córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek zmarła w 2017 roku.

Ewa Bem z córkami, Pamela Bem-Niedziałek
East News

Po śmierci córki artystka zniknęła z show-biznesu i wciąż nie wiadomo, kiedy wróci na scenę.

Ewa Bem na nagraniu programu Hala Odlotów
East News

 

Ewa Bem
East News
Newsy
Ewa Bem nie wróci już na scenę po śmierci córki? Jej menadżer zdradza prawdę!
Przykra sprawa.

We wrześniu 2017 roku Ewa Bem przeżyła najgorsze chwile swojego życia - jej córka Pamela zmarła na glejaka w wieku 39 lat, osierocając dwójkę małych dzieci, w tym nowo narodzoną córeczkę. Pamela Bem dowiedziała się o straszliwej chorobie, będąc już w ciąży. Czekała do 6. miesiąca, żeby móc urodzić dziecko i rozpocząć leczenie. Potem przeszła poważną operację i poddała się chemioterapii. Niestety, we wrześniu zmarła. Od tej pory Ewa Bem nie udziela się medialnie i odwołała koncerty. Czy jeszcze kiedykolwiek wróci na scenę? Jej menadżer zdradził prawdę!   Przeczytaj:  Córka Ewy Bem nie żyje. Pamela Bem-Niedziałek miała 39 lat   Ewa Bem rezygnuje z występów?   Ewa Bem miała wystąpić 6 stycznia na koncercie kolęd w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Niestety, artystka odwołała swój występ. Jak się okazuje, wciąż nie jest gotowa, żeby znów śpiewać na scenie.    – Jeszcze za mało czasu upłynęło od czasu odejścia jej córki. Być może przyjdzie jeszcze dobry moment na występy, ale nie umiemy powiedzieć, kiedy miałby on nastąpić… - powiedział menadżer Ewy Bem w "Rewii".   Myślicie, że Ewa Bem wróci na scenę?   Zobacz:  Nie żyje córka Ewy Bem. "Modliłam się, że­by Pa­me­la by­ła zdro­wa, że­by zo­sta­ła", mówiła piosenkarka. Na co chorowała Pamela?   Polecamy:  Agata Młynarska we wzruszających słowach o śmierci córki Ewy Bem: "Nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów"   Córka Ewy Bem, Pamela, zmarła we wrześniu 2017 roku Ewa Bem nie jest gotowa, żeby wrócić na scenę po śmierci Pameli

Pamela Bem-Niedziałek nie żyje
East News
Newsy
Córka Ewy Bem nie żyje. Pamela Bem-Niedziałek miała 39 lat
Dziennikarka zmarła po długiej walce z chorobą.

Ewa Bem, jedna z najpopularniejszych piosenkarek, przeżywa obecnie najtrudniejsze chwile w życiu. Jej córka Pamela Bem-Niedziałek nie żyje. 39-latka zmarła na guza mózgu, którego zdiagnozowano u niej w 2015 roku.   Zobacz:  Córka Ewy Bem walczy o życie! Jej mama szuka dla niej pomocy   Choroba córki Ewy Bem   Wiadomość o chorobie Pameli Bem-Niedziałek była tym bardziej wstrząsająca, że wówczas kobieta była w ciąży z drugim dzieckiem. Jej córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie w 6. miesiącu ciąży.    Teraz informacje o śmierci Pameli Bem-Niedziałek przekazała stacja TVN24, z którą była związana córka wokalistki. Przez lata pracowała w TVN24 BiS.   Niesamowicie pracowita, bardzo inteligentna, dokładna, weryfikująca każdą informację i zadająca właściwe pytania. Zawsze zastanawiałem się, czy Pamela naprawdę wie, jaka jest fantastyczna. W środku była bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem. Nie wierzę w to, że jej nie ma  - powiedział Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika Gazety Prawnej" i komentator TVN24 BiS, w rozmowie z Onetem.    Pamela Bem-Niedziałek miała 39 lat. Jej mężem był Jan Niedziałek, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Osierociła dwójkę dzieci.   W wieku 39 lat zmarła dziennikarka, nasza redakcyjna koleżanka Pamela Bem-Niedziałek. https://t.co/6RTBDxj5MC — TVN24 BiS (@TVN24BiS) 30 września 2017   Zobacz:  Ewa Bem walczy o życie córki! "Pameli wycięto chore tkanki, poddawana jest chemioterapii"   Przeczytaj też:  Córka Ewy Bem już po operacji. "Żyjemy nadzieją że wszystko będzie dobrze" Córka Ewy Bem, Pamela Niedziałek, walczy z nowotworem!   Pamela Bem-Niedziałek zmarła w wieku 39 lat

Ewa Bem na nagraniu programu Hala Odlotów
East News
Newsy
Kolejny dramat Ewy Bem: nie żyje brat artystki! Tworzył z nią kultową grupę
Kolejny dramat Ewy Bem: nie żyje brat artystki! Tworzył z nią kultową grupę

Nie żyje Aleksander Bem ! Brat uwielbianej przez fanów Ewy Bem zmarł 17 lipca w wieku 71 lat. O jego śmierci poinformowało Jazz Forum. Administratorzy strony za pośrednictwem Facebooka przekazali smutną wiadomość dotyczącą znanego muzyka. Dziś w nocy. 17 lipca 2019, zasnął na zawsze, po długiej chorobie, we Freiburgu, w Niemczech, Alek Bem, 71lat, brat Ewy i Jarka, wspaniały perkusista, wokalista, kompozytor, założyciel i współlider legendarnego zespołu Bemibek (Alek, Ewa Bem, Andrzej Ibek, Tadeusz Gogosz), a następnie Bemibem. Mieszkał w Niemczech prawie 40 lat. Żegnaj, Alek! Rodzinie przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia- czytamy na Jazz Forum na Facebooku.  Aleksander Bem był współzałożycielem zespołu Bemibek, w którym występowała również Ewa Bem. Z czasem grupa zmieniła nazwę zespołu na Bemibem. Grupa stworzyła takie hity jak: "Podaruj mi trochę słońca" czy "Nie bójmy się wiosny".  To kolejna tragedia w rodzinie Ewy Bem Pod koniec września 2017 roku Ewa Bem przeżyła największą tragedię, jaka może spotkać rodzica. Artystka straciła swoją ukochaną córkę Pamelę. 39-latka zmarła na gelajaka. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę małych dzieci. Ewa Bem skupia się teraz na swoich najbliższych - przede wszystkim na wnukach.  Po śmierci córki Ewa Bem zawiesiła swoją karierę i zniknęła z życia w show-biznesie. Niestety, teraz po blisko dwóch latach od tamtych tragicznych wydarzeń Ewa Bem straciła również swojego brata Aleksandra.  Bliskim artysty składamy kondolencje.  Aleksander Bem nie żyje.   

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner