"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

To ważna informacja dla wszystkich fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Stacja TVN 7 zdecydowała o zmianie godziny emisji najbliższego odcinka. 

Widzowie, którzy już nie mogą doczekać się dalszych losów Agnieszki i Wojtka, Joanny i Adama oraz Oliwii i Łukasza muszą być czujni, aby nie przegapić nadchodzącego odcinka, ponieważ zostanie wyemitowany nieco wcześniej niż zazwyczaj. Dlaczego? 

Zobacz także: Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę!

Emisja 9. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została przesunięta 

W piątkowej rozpisce programowej pojawiły się małe zmiany. Widzom, którzy nie mogą doczekać się kolejnego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością przyda się wiedza, że w tym tygodniu, czyli 24 kwietnia, TVN 7 wyemituje odcinek ślubnego show o 30 min wcześniej. 9 odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczymy więc o 20:30 a nie o 21:00. Dlaczego pojawiły się zmiany? 

Do zeszłego tygodnia, programem poprzedzającym show ze śmiałkami, którzy odważyli się wziąć ze sobą eksperymentalny ślub, był "Hotel Paradise". W miniony piątek odbył się już wielki finał show, który wyłonił już zwycięzców pierwszej edycji - zostali nimi Marietta i Chris. Co prawda w nadchodzący  piątek "Hotel Paradise" ponownie zagości na antenie TVN 7 ale zaplanowany odcinek specjalny będzie trwał tylko 30 min. 

Pamiętajcie, aby się nie spóźnić ;) 

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?! Zastanawiająca odpowiedź Wojtka na wpis internauty

9. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany o 30 min wcześniej niż zazwyczaj. To z powodu odcinka specjalnego "Hotelu Paradise"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

Na szczęście nie jest to zbyt duża różnica w czasie emisji, a wierni widzowie formatu nie będą musieli zbyt długo czekać, aby śledzić dalsze losy swoich ulubieńców. 

Facebook

 

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58