Urocza Zuzia Skalska, serialowa córka Tomasza Kota, który wcielał się w rolę Maksa Skalskiego, już od kilku lat nie pokazuje się publicznie, a szkoda! Emilia Stachurska, bo tak naprawdę nazywa się Zuzia z "Niani", ma już 23 lata (serial "Niania"nagrywany był od 2005 do 2009 roku, czyli już ponad 10 lat temu). Jak teraz wygląda serialowa Zuzia Skalska? Czym się zajmuje? Czy nadal jest aktorką? Sprawdziliśmy to!

Reklama

Zobacz także: Andrea ze "Zbuntowanego anioła" ma już 54 lata! Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda serialu

Emilia Stachurska urodziła się w 1997 roku. Od samego początku kochała taniec i śpiew, jednak dość wcześnie okazało się, że Emilia ma również zdolności aktorskie. Miała niecałe osiem lat, kiedy dostała swoją pierwszą serialową rolę Zuzi Skalskiej w "Niani". Wcieliła się w rolę córki Maksa Skalskiego.

East News

Niestety głośna rola w serialu "Niania" nie otworzyła Emilii Stachurskiej drzwi do kariery. Emilia zagrała jedynie gościnnie w takich serialach jak "Julia" czy "Lekarze". Potem zrobiło się o niej cicho.

East News

Emilia Stachurska bardzo ceni sobie prywatność, nie prowadzi mediów społecznościowych, przez co dostęp do jej najnowszych zdjęć i informacji o jej życiu jest mocno utrudniony.

Zobacz także

Kilka lat temu Emilia w jednym z wywiadów mówiła, że chciałaby studiować genetykę lub inżynierię genetyczną.

Zobacz także: Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" ma dziś siwe włosy i zarost, ale nadal jest przystojny. A co z serialową Vicky?

Zobaczcie, jak teraz wygląda Emilia Stachurska - jest naprawdę śliczna! Julia Stachurska w 2011 roku zagrała w serialu "Julia". Była to epizodyczna rola. Tak wyglądała jeszcze dziewięć lat temu.

EastNews
Reklama

Emilia Stachurska w 2014 roku pojawiła się jako gość w studiu "Dzień Dobry TVN". To zdjęcie pochodzi sprzed sześciu lat. Już wtedy była piękną dziewczyną! Jej uśmiech nie zmienił się ani trochę.

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama