Pamiętacie serial "Zbuntowany anioł"? Z pewnością tak! Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak wyglądają obecnie serialowi aktorzy, którzy wcielali się w postać szalonej Milagros, przystojnego Ivo, czy przyjaciółki Milagros o imieniu Gloria, koniecznie zobaczcie nasze wideo. Kto zmienił się tak, bardzo że nie poznalibyście go na ulicy, a kto wygląda cały czas tak samo? Przekonajcie się sami!

Zobacz także: Pamiętacie Motylka ze "Zbuntowanego Anioła"? Dla Victorii Onetto czas się zatrzymał, wygląda pięknie!

Tak obecnie wygląda Facundo Arana, zagrał Ivo Di Carlo w serialu "Zbuntowany anioł". 

Facundo Arana. Zagrał Ivo DiCarlu w serialu zbuntowany anioł.
Instagram

Tak wygląda aktor, który grał szofera Rocky'ego w "Zbuntowanym aniele".

Szofer z ogromny nosem ze "Zbuntowanego Anioła" nie powalał urodą! A teraz? Zobaczcie jak wygląda!

"Zbuntowany anioł" - o czym jest serial?

Główną bohaterką serialu "Zbuntowany anioł" jest Milagros – nazywana przez przyjaciół Mili lub Cholito – mieszka w Buenos Aires. Milagros dzieciństwo spędziła w sierocińcu, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie. Kiedy Milagros kończy 18 lat, zostaje zatrudniona w rodzinie Di Carlo jako służąca. Dziwnym zbiegiem okoliczności okazuje się, że Federico Di Carlo jest ojcem Milagros! Lata temu był zakochany w służącej Rosario, ale musiał bez miłości poślubić dziedziczkę fortuny – Luizę, zostawiając tym samym Rosario, z którą miał dziecko - mowa o Milagros. Sekret ten znali jedynie Federico i ojciec Manuel.

W trakcie rozwoju fabuły Milagros zakochuje się w Ivie, synu Federica, pojawia się tutaj wątek możliwego kazirodztwa, jednak ostatecznie okazuje się, że Ivo... jest owocem romansu matki, co oznacza że nie jest biologicznym synem Federica!

W serialu Ivo i Milagros szukają miłości u innych bohaterów, ale miłość, która ich łączy, okazuje się silniejsza. Na końcu Ivo i Milagros biorą ślub i żyją długo i szczęśliwie!

 

Więcej na temat Zbuntowany Anioł