Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Górniak zdobi spaloną tęczę
Newsy

Górniak odwiedziła spaloną tęczę i... zdobiła ją żywymi kwiatami

Gwiazda włączyła się w walkę z nietolerancją

Kolejna gwiazda postanowiła wyrazić swoje zdanie w sprawie afery ze spaloną "tęczą". Po Annie Musze, Karolinie Korwin Piotrowskiej czy Wojciechu Cejrowskim, zrobiła to Edyta Górniak, która wybrała się pod instalację na pl. Zbawiciela w Warszawie.

Jak donosi warszawa.gazeta.pl, diwa wspólnie z mieszkańcami Warszawy spontanicznie wplatała w osmoloną, stalową konstrukcję gałązki tulipanów, róż i innych kwiatów. Jest to akcja, do udziału w której od wczoraj zachęcali facebookowicze.

Po powrocie do domu, Edyta zachęciła fanów do podobnego gestu i szczegółowo zdała relację z wizyty:

- Włożyłam dziś kilka pomarańczowych gerber do warszawskiej tęczy, bo tęczy bez kolorów nie do twarzy. Gdyby ktoś z Was miał ochotę zrobić to samo uprzedzam, że jest dość brudna z sadzy. Dziękuję Pani Prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz i Wszystkim, którzy z oddaniem dbają o wizerunek miasta Warszawy, za to, że dzięki tym staraniom mieszkamy w pięknym mieście Europy.


Cały artykuł zilustrowano zdjęciem artystki. Dużo od niej mógłby nauczyć się Cejrowski... Zobacz: "To nie jest plac zboczeńców"


(fot. strona główna warszawa.gazeta.pl, 12 listopada 2013)

Edyta Górniak na planie ostatniego odcinka "The Voice":

Szulim i Ślotała odnawiają tęczę na Placu Zbawiciela
Instagram
Newsy
Ślotała i Szulim też odnawiają tęczę: Nie spalicie nas wszystkich!
Gwiazdy nie pozostają obojętne na zniszczenia

11 listopada doszło w Warszawie kolejny raz do spalenia symbolicznej tęczy na Placu Zbawiciela. Wandale zniszczyli instalację, która dla wielu Warszawiaków była symbolem radości i wolności. W odrestaurowywanie tęczy włączyła się nawet Edyta Górniak . Przypomnijmy: Górniak odwiedziła spaloną tęczę i... zdobiła ją żywymi kwiatami Oczywiście na wydarzenie szybko zareagowała sieć i powstała nawet specjalna inicjatywa zwana "Wszystkich nas nie spalicie" . Ma ona na celu odnowę tęczy i symboliczne pokazanie, że osób, którym zależy na jej obecności, jest więcej niż bandytów niszczących ją przy każdej okazji. W ruch włączyły się kolejne gwiazdy - na Instagramach pojawiły się zdjęcia Agnieszki Szulim i Zosi Ślotały , które podobnie jak Górniak, dekorowały ją wczoraj na Placu Zbawiciela kwiatami. Można się domyślać, że do inicjatywy przyłączy się więcej znanych osób. Dobry pomysł? Zobacz: Piróg: "Orgnizatorzy powinni zapłacić za szkody"   Polskie gwiazdy na Instagramie w mijającym tygodniu:

Edyta Górniak w okularach przeciwsłonecznych
Newsy
Edyta Górniak wyprowadziła się pod Kraków. Wiemy, czyją jest sąsiadką!
Zmiany w życiu piosenkarki.

Edyta Górniak przeprowadziła się pod Kraków! Diwa wynajęła piękną willę na nowoczesnym osiedlu. Jak się dowiedzieliśmy, Edyta Górniak zamieszka z synem Allanem we wsi Mogilany i została sąsiadką Grzegorza Turnaua i... Magdy Steczkowskiej!   Na razie Edyta Górniak dopiero wprowadza się do nowego domu. Przewozi swoje rzeczy, kupuje dodatki i walczy z paparazzi. Kiedy okazało się, gdzie będzie mieszkać Górniak , paparazzi obstawili całe osiedle czekając na pojawienie się gwiazdy. Do tego próbowali zrobić zdjęcia osiedla za pomocą... drona! Doszło nawet do tego, że paparazzi zablokował wokalistce i jej kierowcy drogę swoim samochodem, przez co artystka nie mogła wyjechać ze swoim kierowcą. Interweniowała ochrona osiedla. Wezwano tez policję. Dopiero w eskorcie dwóch radiowozów, Edyta Górniak mogła dojechać na lotnisko i polecieć do Warszawy na próby. Piosenkarka niedługo weźmie udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016. Artystka chce reprezentować nasz kraj z utworem "Grateful" . Zmiana otoczenia z Warszawy na spokojny Kraków miała jej w tym pomóc.   Zobacz także: Znamy datę premiery eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak "Grateful"!   Edyta Górniak zagra w Krakowie walentynkowy koncert. Czy częste wizyty w Krakowie skłoniły ją do przeprowadzki? Edyta Górniak chce wystartować w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizja 2016. W 1994 roku odniosła wielki sukces na Eurowizji z piosenką "To nie ja".   Powstał śmieszny rysunek fanów zachęcający Edytę Górniak do udziału w konkursie Eurowizji

Karolina Malinowska radzi jak przetrwać upały
ONS
Newsy
Karolina Malinowska radzi jak przetrwać upały: „Od rana lecę na samych kefirach”
Coś Was zaskoczyło?

Gwiazdy już od kilku dni próbują radzić sobie z upałami jakie dotarły do Polski. Ostatnio Edyta Górniak próbowała ochłodzić się biegając przy zraszaczach ustawionych obok tęczy na Placu Zbawiciela. Niestety, pomysł piosenkarki nie spodobał się strażnikom miejskim, którzy po chwili upomnieli gwiazdę za złamanie przepisów . Zobacz: Edyta Górniak przyłapana na gorącym uczynku przez straż miejską. Chciała się tylko ochłodzić ZDJĘCIA Okazuje się, że z wysokie temperatury dają się również we znaki Karolinie Malinowskiej . Modelka nie zamierza jednak się poddawać i na swoim blogu radzi jak przetrwać w upalne dni. Żona Oliviera Janiaka urządziła na swoim balkonie minibasen dla swoich dzieci . Jakie jeszcze znalazła sposoby? Dziś siedzimy w domku i relaksujemy się (o ile to możliwe w tym upale) na balkonie w centrum warszawskiej Pragi. Jak się można relaksować w czterech ścianach z trójką dzieci? Zrobić przeciąg, ze starej piaskownicy odziedziczonej po córce znajomych zrobić baseniki. I bawić się ile wlezie! Pić wodę, jeść owoce. Ja od rana lecę na samych kefirach. I może być pięknie! - napisała na karolinamalinowska.pl Wypróbujecie pomysły Karoliny Malinowskiej? Zobacz: Kinga Rusin znalazła sposób na upał: "Czy ktoś jeszcze wątpi w globalne ocieplenie?!" ZDJĘCIE

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner