Edyta Górniak wystąpi na Sylwestrze 2014/2015 we Wrocławiu
ONS

Edyta Górniak zrezygnowała z Sylwestra z Dwójką? Sprawdziliśmy!

Edyta Górniak wystąpi na Sylwestrze 2014/2015 we Wrocławiu
ONS

Dzisiaj niczym grom z jasnego nieba "Fakt" doniósł o tym, że Edyta Górniak nie wystąpi podczas koncertu sylwestrowego z Dwójką. Fanów artystki mocno zaniepokoił brak nazwiska diwy na liście gwiazd, na jednej z wrocławskich stron internetowych. Dodatkowo, Edyta nie pojawiła się na konferencji promocyjnej w minioną środę.

Ile prawdy jest w plotce o tym, że Edyta Górniak nie wystąpi na Sylwestrze 2014/2015 we Wrocławiu? Sprawdziliśmy i skontaktowaliśmy się z bliską osobą z otoczenia gwiazdy. Informację zweryfikowaliśmy też u osoby z TVP2. Wszyscy chcą pozostać anonimowi, ale zgodnie potwierdzają, że Edyta zaśpiewa podczas tegorocznego Sylwestra.

- To, że Edyta nie przyszła na konferencję nie świadczy już o tym, że wycofała się z występu. Często duże gwiazdy mają inne zobowiązania w tym czasie, a akurat Edyta ma ostatnio sporo zawirowań w związku z pracą nad teledyskiem do "Glow ON", który chce pokazać w tym roku. Artykuł na który powołują się dzienniki powstał na bazie zdjęć ze środowego spotkania. Proszę zwrócić uwagę na zawarte w zdaniu "m.in", które poprzedza wymienione nazwiska. Oczywiście Edyta zaśpiewa we Wrocławiu - mówi nam osoba z otoczenia GórniakNajlepszym dowodem na to, że występ Edyty jest potwierdzony są dopięte kwestie związane z promocją Sylwestra z Dwójką:

- Sesja sylwestrowa jest już gotowa, a banner, na którym jednocześnie są sylwetki Edyty, Margaret, Beaty Kozidrak i Mroza poszedł już do druku. Z tego co wiem, Edyta poszukuje już stylizacji na scenę. Czy to nie są wystarczające argumenty by zaprzeczyć doniesieniom "Faktu"? - przekonuje osoba z TVP2Zatem czas odsapnąć. Przy okazji zobaczcie, co przygotowały stacje TVN i Polsat na najważniejszą noc w roku:

Plejada gwiazd na konferencji Sylwestra z Dwójką. Kto wystąpi we Wrocławiu?
Kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem 2014/2015 w Gdyni? Pełna lista gwiazd
Chylińska, Kayah, Hyży... Kto zaśpiewa na Sylwestrze z TVN?Gwiazdy na konferencji Sylwestra z Dwójką 2014/2015 we Wrocławiu:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01