Edyta Górniak w okularach
Newsy

Rodzice Dariusza K. POZWALI Edytę Górniak?! Walczą o opiekę nad Allanem? Wiemy, jaka jest prawda!

Rodzice Dariusza K. POZWALI Edytę Górniak?! Walczą o opiekę nad Allanem? Wiemy, jaka jest prawda!

Już ponad rok Dariusz K. siedzi w areszcie i czeka na wyrok w sprawie wypadku, podczas którego zabił samochodem kobietę na pasach. Jego rodzice, Wiesława i Tadeusz Krupa, przeżywają jego proces, a do tego bardzo tęsknią za wnukiem Allanem, z którym nie widzieli się przez rok. Jak podaje jeden z tabloidów, rodzice Darka postanowili zawalczyć przed sądem o swoje prawa.

Rodzice Dariusza K. pozwali Edytę Górniak?

“Nie chciałabym opowiadać o tym publicznie, bo to dla mnie zbyt bolesne i może zaszkodzić Allankowi”, - powiedziała Wiesława Krupa w "Super Expressie".

Podobno wraz z mężem miała przejść badania psychologiczne. Jaka jest prawda? Czy wkrótce byli teściowie Edyty spotkają się z nią w sądzie?

“Rodzice Darka złożyli wniosek do sądu już dawno temu i pierwsza rozprawa miała odbyć się na początku września. Jednak w sierpniu ich pozew został wycofany, nie odbyła się żadna rozprawa. Podobno rodzice Darka przestraszyli się, że zeznania Edyty czy przebieg procesu może negatywnie odbić się na sytuacji Darka, który ciągle czeka na wyrok” - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Do rozprawy nie doszło, rodzice wycofali pozew. Czy poza sądem rodzice Darka dogadają się z Edytą?

Edyta po aresztowaniu Darka zabrała Allana do psychologa. Po konsultacji ze specjalistą zdecydowała, że jej syn nie będzie odwiedzał ojca w areszcie. Czasem jednak bliscy Darka próbują namówić do tego Allana, co nie podoba się Edycie. Ona chce, żeby dziadkowie mieli kontakt z Allanem, ale uważa, że takie spotkania mogą się odbywać wyłącznie w jej obecności” - dodaje nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Edyta Górniak, gdy była żoną Dariusza K., blisko przyjaźniła się z teściami. Byli dla niej prawdziwą rodziną, której nigdy wcześniej nie miała. Jednak po rozwodzie ich kontakty bardzo się ochłodziły. Do dziś nie mają dobrych relacji i wiele wskazuje na to, że to już się nie zmieni.

 

Edyta Górniak z synem Allanem w Warszawie

 

EOS

 

Dariusz K. na rozprawie sądowej

 

 

 

 

Edyta Górniak - stylizacje na koncercie we Wrocławiu
ONS
Newsy
Oszałamiająca Edyta Górniak na koncercie we Wrocławiu! Wśród gości m.in. Ewa Farna! ZDJĘCIA
Oszałamiająca Edyta Górniak na koncercie we Wrocławiu! Wśród gości m.in. Ewa Farna! ZDJĘCIA
Edyta Górniak i Glaca w studiu nagraniowym
Newsy
Edyta Górniak w studiu nagraniowym z Glacą! DUŻO ZDJĘĆ
Edyta Górniak w studiu nagraniowym z Glacą! DUŻO ZDJĘĆ

Ćwiczą przed wspólnym występem

Edyta Górniak w szarej sukience do kolana w sądzie
Newsy
Edyta Górniak zapowiada: "Będę walczyć o spokój syna!" Czy wygra sądową batalię z byłymi teściami?
Edyta Górniak zapowiada: "Będę walczyć o spokój syna!" Czy wygra sądową batalię z byłymi teściami?

Ostatnie tygodnie były dla Edyty Górniak i jej syna, 12-letniego Allana wyjątkowo trudne. Ojciec chłopca, Dariusz K., został skazany na siedem lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za to, że będąc pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił na pasach kobietę . Dodatkowo rodzice byłego męża Górniak wystąpili do sądu o uregulowanie kontaktów z wnukiem. Jak donosi najnowsze "Party", dziadkowie mieli ustalone dni spotkań z Allanem, ale po przeprowadzce Edyty do Krakowa, przeszkodą w spędzaniu czasu z wnukiem była dla nich m.in. odległość. Ale informator magazynu rzuca zupełnie inne światło na tą sprawę! Zanim Edyta i jej syn przeprowadzili się do Krakowa, zdarzało się, że dziadkowie łamali zasady porozumienia i przychodzili niezapowiedziani do szkoły Allana albo przed dom, gdzie mieszkał - zdradził "Party" znajomy gwiazdy. Teraz Wiesława i Tadeusz Krupowie domagają się częstszych spotkań z Allanem. Podobno chcieliby także, aby chłopiec odwiedzał tatę w więzieniu , na co z kolei nie chce się zgodzić  Edyta Górniak ! Dlaczego? Odkąd Dariusz K . trafił do więzienia chłopiec jest pod stałą opieką psychologa i, zdaniem specjalisty, nie jest jeszcze na takie widzenia gotowy. Poza tym, jeszcze przez rok - do 13. roku życia chłopca kluczowe decyzje podejmuje za niego matka. Kiedy sąd wyda wyrok? Nie wiadomo, ale Edyta Górniak nie zamierza odpuścić, bo chce chronić Allana: Będę walczyć o jego spokój, dobro, uśmiech i edukację. Beztroskie dzieciństwo zostało mu już niestety odebrane - zapowiada w rozmowie z "Party" artystka. Przeczytaj także:  Edyta Górniak o zmianach w swoim życiu   Edyta Górniak walczy w sądzie z byłymi teściami Dariusz Krupa został skazany na siedem lat więzienia. Edyta Górniak i Allan Krupa mieszkają teraz w Krakowie.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner