Edyta Górniak w szczerym wywiadzie dla Party.pl opowiedziała o wolności! Jak sobie radzi jako singielka i czy bycie wolną rzeczywiście oznacza gorszą? Edyta Górniak przekonuje, że nie zawsze posiadanie partnera u boku jest lepszym rozwiązaniem. Artystka zrozumiała to dopiero po kilku nieudanych związkach, które ma na swoim koncie:

Reklama

Tak. Ja myślę, że my, kobiety, czy w ogóle ludzie, pozwalamy sobie na taki lęk stały pod tytułem "Nie zasługuję na wolność". Jeśli jestem wolna, jeśli nie mam partnera to może mniej znaczę. My kobiety podobno bierzemy poczucie pewności z tego, czy mamy partnera u boku. Jeśli jesteśmy same, to może coś jest nie tak. Jest dokładnie na odwrót.

Edyta Górniak mówi też, że mężczyźni, z którymi pracujemy, spotykamy się, robią czasem fantastyczne pierwsze wrażenie, ale potem okazuje się, że jednak to było tylko pierwsze wrażenie. Czy tak było ze związkami wokalistki?

Trzeba uważać, bo ludzie potrafią zrobić super pierwsze wrażenie. Ja znam takich mistrzów pierwszego wrażenia. A potem obierasz tę cebulkę i nagle sobie myślisz: "Boże". I kobiety trwają w takich związkach trzy lata (...), a on się już nigdy tak nie zachowa, jak za pierwszym razem na randce.

Uważacie podobnie jak Edyta Górniak? Posłuchajcie, co jeszcze zdradziła nam diwa!

Zobacz: Edyta Górniak szczerze o swoim życiu: "Wszystko zmieniam bez łez, bez dramatów"

Zobacz także

Edyta Górniak wyznała, że w jej życiu ważna jest wolność

Gwiazda opowiedziała o swoich doświadczeniach

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama