Kontrowersje wokół Edyty Górniak
ONS
Newsy

Internauci oburzeni Górniak całującą syna w usta. Sprawę skomentował nawet psycholog

Nieoczekiwana afera z udziałem Edyty

Wydawało się, że są sfery w życiu Edyty Górniak, które nie mogą wzbudzać kontrowersji, jak choćby jej relacja z synem. Gwiazda dba o Allana i wielokrotnie dawała dowody swojej miłości. Po niedawnym telefonie do radia, który Edyta wykonała będąc z synem na wakacjach, pojawiły się głosy, że diwa wykorzystuje dziecko do promocji. Przypomnijmy: Górniak wykorzystuje syna do zarabiania pieniędzy? Korwin ma swoją teorię

To jednak nie koniec. Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których widzimy Górniak z Allanem na zakupach. W pewnym momencie mama pocałowała czule w usta synka. I właśnie to ujęcie mocno wzburzyło internautów, którzy w komentarzach krytykowali piosenkarkę za takie gesty w stosunku do dużego już chłopca. Afera urosła do takich rozmiarów, że głos w tej sprawie zabrała nawet znana psycholog, która jednak nie widzi w zachowaniu Edyty niczego złego.


Nie widzę w tym zachowaniu niczego niestosownego. Takie gesty są dowodem miłości. Chłopcy sami, najczęściej w wieku nastoletnim, zaczynają protestować przeciwko całusom matek. I pewnie niedługo tak właśnie stanie się i w tym wypadku - komentuje dla "Show" Maria Rotkiel, psycholog.


Wiele szumu o nic?

Zobacz: Gwiazdy "The Voice" promują nowy sezon. Konflikty? Przyjaźnie? Te zdjęcia mówią wszystko

Edyta Górniak na konferencji TVP:

Allan Krupa i Leon Myszkowski przyjaźnią się
Instagram/ONS
Newsy
Synowie pojednają matki?! Leon Myszkowski spędzi wakacje z Allanem Krupą!
Synowie pojednają matki?! Leon Myszkowski spędzi wakacje z Allanem Krupą!

Leon Myszkowski spędzi wakacje z Edytą Górniak i jej synem? Tak przynajmniej twierdzi jeden z tabloidów, który informuje, że Allan Krupa zaprosił syna Justyny Steczkowskiej do swojego domu w Los Angeles. Według informacji Faktu Leon i Allan zaprzyjaźnili się już jakiś czas temu. Ostatnio na profilu Myszkowskiego pojawiły się nawet zdjęcia z imprezy, gdzie bawił się właśnie w towarzystwie Edyty i Allana. Czy teraz wybierze się do gwiazdy na wakacje?   Zobacz także:  Leon Myszkowski o Allanie Krupie: Jest bardzo utalentowany. Mam nadzieję, że w przyszłości razem...   Syn Edyty Górniak zaprosił Leona Myszkowskiego na wakacje Tabloid przypomina, że Edytę Górniak i Justynę Steczkowską nie łączą zbyt przyjazne relacje, jednak Edyta nie ma nic przeciwko nowemu przyjacielowi syna.  Edyta szanuje kolegów Allana i nie mówi synowi, z kim może się kumplować, a z kim nie. Poza tym uważa, że daleka podróż zrobi dobrze Leonowi, który przeżywa rozstanie jego rodziców  - twierdzi informator Faktu.  Okazuje się jednak, że wakacyjne plany Leona nie spodobały się Justynie Steczkowskiej. Dlaczego? Nie chce puścić Leona samego daleko samego. On jednak obiecał Allanowi, że będzie ją męczył, aż się zgodzi - dodaje źródło tabloidu. Czekamy więc na wspólne zdjęcia Leona, Edyty i Allana z wakacji!   Zobacz także:  Synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej zaprzyjaźnili się! Co połączyło Leona i Allana?   Allan Krupa zaprosił Leona Myszkowskiego na wakacje.   Czy syn Justyny Steczkowskiej poleci na wakacje do domu Edyty Górniak?

Rozpoczęcie roku szkolnego syna Górniak
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Górniak odprowadziła dziś syna do szkoły. Czekała na nich niemiła niespodzianka
Gwiazda pokazała też zdjęcie

Edyta Górniak od kilku tygodni samodzielnie zajmuje się swoim synem. Aresztowanie ojca chłopca nieco przemeblowało dotychczasowy układ, ale piosenkarka radzi sobie świetnie, a w opiece nad Allanem pomagają jego dziadkowie. Jak to w przypadku Edyty bywa, nawet jej relacje z synem wzbudzają w sieci sporo emocji. Przypomnijmy: Internauci oburzeni Górniak całującą syna w usta. Sprawę skomentował nawet psycholog Dziś dla milionów polskich dzieci bardzo ważny dzień, mianowicie rozpoczęcie roku szkolnego. Tyczy się to również syna Górniak, który od kilku lat uczy się w renomowanej prywatnej szkole w Warszawie. Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć jego mamy, która odprowadziła swoją pociechę do szkoły. Tam jednak czekała na nich niemiła niespodzianka - tabuny paparazzi. Nieco poirytowana gwiazda poskarżyła się swoim fanom na Instagramie, przy okazji publikując urocze zdjęcie Allana na rowerze. Moje szczęście - pierwszy dzień szkoły - czytamy pod zdjęciem. Jesteśmy pewni, że z takim wsparciem chłopiec z uśmiechem rozpocznie nowy rok szkolny. Zobacz: Tego jeszcze nie było. Surowa Horodyńska oceniła styl syna Górniak Aktualizacja: Te zdjęcia nie spodobały się Edycie Górniak:

Edyta Górniak ma nowego faceta?
Newsy
Edyta Górniak jest widywana w Krakowie z tajemniczym mężczyzną. Wiemy kim jest naprawdę! AKTUALIZACJA
Co udało nam się ustalić...

Edyta Górniak jest widywana w Krakowie z tajemniczym mężczyzną. Krążą plotki, że diwa przeprowadziła się do Krakowa dla nowej miłości. Jak udało nam się ustalić to... nieprawda! "Życie na gorącą" opublikowało zdjęcia Edyty Górniak z tajemniczym mężczyzną, sugerując, że to dla niego gwiazda wyjechała z Warszawy. Kim jest? Edyta Górniak ma nowego partnera i menedżera? Owszem, Edyta Górniak była widywana w Krakowie w towarzystwie pewnego mężczyzny. Dlatego też pojawiły się plotki, że to dla niego przeprowadziła się do tego miasta . Jak podaje tygodnik, tym mężczyzną jest 49-letni Lesław Iwaniuk, organizator koncertów, ostatnio związany ze studiem filmowym Alwernii. "Życie na gorąco" ma ich wspólne zdjęcia, m.in. z samochodu Iwaniuka czy ze wspólnych zakupów. Gazeta sugeruje, że parę łączy coraz więcej... Według naszych ustaleń, prawda jest jednak inna. Gwiazda nie planuje z nim wspólnej przyszłości, zwłaszcza że jej sąsiad ma już rodzinę.  Ponadto - wbrew doniesieniom tygodnika - Iwaniuk nie jest jej nowym menadżerem . Edyta wciąż pracuję z tą samą ekipą, z której jest bardzo zadowolona.  Paparazzi nie dają spokoju Edycie Górniak, odkąd zmieniła miejsce zamieszkania, więc takie zdjęcia nikogo nie dziwią. Ktoś wysunął chyba jednak zbyt pochopne wnioski... Edyta skupia się teraz na pracy i Eurowizji.  I to zajmuje jej cały czas.   Zobacz także:  Eurowizja 2016: Kto wybierał kandydatów do preselekcji? "Edyta Górniak podniosła prestiż konkursu"!   Edyta Górniak nie ma nowego faceta!   Edyta Górniak zamieszkała niedawno w Krakowie.   Edyta Górniak skupia się teraz na pracy.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner