Mateusz Maga wspomina dzieciństwo
Instagram

Maga wspomina traumatyczne dzieciństwo. Jego szanse na karierę oceniła menadżerka gwiazd

Mateusz Maga wspomina dzieciństwo
Instagram

Od ponad tygodnia na ustach wszystkich jest Mateusz Maga. Androgyniczny model pożegnał się z rywalizacją w "Top Model", ale jego osoba wzbudza mnóstwo emocji. Jedni wróżą mu błyskotliwą karierę, inni widzą poważną przeszkodzę w jego charakterze. On sam chyba jednak wiąże przyszłość z modelingiem i karierą w stolicy. Przypomnijmy: Maga szuka mieszkania w Warszawie. Zamieszka z finalistą Top Model

Mateuszem zainteresowały się też magazyny. W najnowszym numerze "Party" ukazał się obszerny artykuł, który przybliża nieco sylwetkę kontrowersyjnego uczestnika show TVN. W rozmowie z magazynem Maga przyznaje, że udział w "Top Model" miał być dla niego spełnieniem marzeń, ale fala krytyki skutecznie odebrała mu chęć ich realizacji.
 

Te wpisy zabiły we mnie resztki pewności siebie. Jak walczyć z taką lawiną nienawiści? Chciałem zrealizować marzenia, a to, co się wydarzyło, skutecznie mi je odebrało. Czuję się zaszczuty - wyznaje.


Okazuje się, że z wyzwiskami i przemocą Mateusz spotykał się od najmłodszych lat. W szkole koledzy często zamykali go w łazience, a nawet bili.


Codziennie mierzyłem się z zachowaniem osób, które nie miały na kim się wyżyć, więc szukały słabszego. Ale to nauczyło mnie, że warto o siebie walczyć, a bycie innym wcale nie znaczy gorszym - wspomina w rozmowie z "Party".


A jak jego szanse na zaistnienie w świecie modelingu oceniają eksperci? Menadżerka Joanny Krupy nie ma wątpliwości, że Mateusz jest wyjątkowy.
 

Mateusz ma twarz jedną na milion. Na zdjęciach zyskuje męskość, charakter. Na pewno wielu klientów będzie go brało pod uwagę w swoich kampaniach. Ale w modelingu na równi z wyglądem ważna jest pewność siebie. Nie wiem, czy Mateusz ją ma, ale na pewno wie, czego chce. A to dobry początek - ocenia Małgorzata Leitner, szefowa agencji Avant Models.


Myślicie, że miażdżąca fala hejtu i bolesna przeszłość uniemożliwią mu osiągnięcie sukcesu?

Zobacz: Maga nie zawsze wyglądał tak kobieco. Pokazał zdjęcie z gimnazjum

Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Więcej na temat Top Model Mateusz Maga
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04