Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, Max Zuckerberg, Shakira Książę George w podkolanówkach Mark Zuckerberg, Priscilla Chan Kim Kardashian, Kanye West, North West Shakira
Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, Max Zuckerberg, Shakira
East News/Facebook/Instagram
1/10
Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, Max Zuckerberg, Shakira
East News/Facebook/Instagram

Którym gwiazdom zza granicy w 2015 roku urodziły się dzieci? Niewątpliwie najgłośniejszym bobasem, którego hucznie powitano na świecie jest księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama. Lecz nie mniej mówiło się również o innych znanych osobach, których rodziny powiększyły się właśnie w tym roku. Nie sposób nie wspomnieć kontrowersyjnej celebrytki Kim Kardashian, która niedawno urodziła swoje drugie dziecko, a także twórcy i właściciela Facebooka Marka Zuckerberga, który właśnie został ojcem. Kto jeszcze został mamą lub tatą? Bez wątpienia to był rok pod znakiem baby boom!

 

Zobacz też: Ewelina Lisowska dostaje 45 tysięcy za koncert? Zarabia więcej niż Doda! Ujawniamy zarobki gwiazd

2/10
Książę George w podkolanówkach

Księżniczka Charlotte, potomkini angielskiej rodziny królewskiej, z pewnością była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem tego roku! Córka Kate Middleton i księcia Williama jest drugim, po przeuroczym księciu George'u, dzieckiem tej sympatycznej pary. Mała księżniczka przyszła na świat na początku maja i od tego czasu wzbudza ogromne emocje! Najpierw były zakłady, czy mała dostanie na imie Diana po nieżyjącej babci czy Elżbieta po wciąż rządzącej prababci. Oficjalne zdjęcie półrocznej Charlotty wylądowało na okładkach wszystkich brytyjskich magazynów, a sklep oferujący sweterek, w którym wystąpiła księżniczka wyprzedał wszystkie wdzianka. I słusznie - my też uważamy, że  "Szarlotka" jest przesłodkim dzieciakiem:)

 

Zobacz też: Książę William zdradził, czy planują z Kate trzecie dziecko. Jak myślicie?

3/10
Mark Zuckerberg, Priscilla Chan
Facebook

Mark Zuckerberg i jego żona Priscilla Chan zostali rodzicami pod koniec listopada 2015 roku. Na świat przyszła ich długo wyczekiwana córeczka Max. Para długo starała się o dziecko. O narodzinach córki Mark Zuckerberg poinformował oczywiście na Facebooku! Twórca napisał długi i wzruszający list, w którym m.in. zobowiązał się do przekazania 99% udziałów z Facebooka na cele charytatywne.

 

Zobacz też: Córka Marka Zuckerberga w stroju rycerza Jedi! Musicie zobaczyć to słodkie zdjęcie!

4/10
Kim Kardashian, Kanye West, North West
ONS.pl

To była jedna z najbardziej obserwowanych ciąż w show-biznesie! A wszystko za sprawą samej Kim Kardashian, która na bieżąco relacjonowała swoje kolejne miesiące ciąży w social media. Celebrytka i jej mąż Kanye West zostali rodzicami po raz drugi w grudniu tego roku. Tym samym ich słodka córeczka North potrzymała w prezencie gwiazdkowym brata o imieniu Saint.

 

Zobacz też: „Przerobiłam je na tabletki, a nie usmażyłam jak stek” - Kim Kardashian tłumaczy się ze... (Uwaga, mocne!)

5/10
Shakira
East News

Shakira i jej mąż Gerard Pique to bez wątpienia jedna z najgorętszych par w światowym show-biznesie! Małżonkowie mają już dwoje dzieci. Drugi z synów pary urodził się w styczniu 2015 roku. Chłopiec otrzymał imię Sasha.

6/10
Jessica Biel
East News

Justin Timberlake i Jessica Biel zostali rodzicami po raz pierwszy w kwietniu 2015 roku. Małżonkowie mają syna, któremu nadali imiona Silas Randall. Para pochwaliła się synem na Instagramie. Chłopiec jest przeuroczy! Podobnie jak jego tatuś. ;)

7/10
Karolina Kurkova

Karolina Kurkova została mamą po raz drugi! Taka radosna nowina pojawiła się mediach w listopadzie 2015 roku. Modelka i jej partner milioner Archi Drury powitali na świecie swojego drugiego syna, którego imienia jeszcze nie znamy. Pierwszy syn pary nosi imiona Tobin Jack.

8/10
Keira Knightley
ONS

2015 rok okazał się także szczęśliwy dla aktorki Keiry Knightley, która powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! Córeczka aktorki jest obecnie jednym z najbardziej strzeżonych dzieci gwiazd. Aktorka oraz jej partner James Righton nie pokazali córki publicznie. Wiemy jedynie, że dziewczynka ma na imię Edie.

 

 

9/10
Lucy Liu
ONS

Lucy Liu została mamą po raz pierwszy! Aktorka kojarzona głównie z rolą w filmie "Aniołki Charlie'go" w sierpniu tego roku powitała na świecie swojego syna, któremu nadała imiona Rockwell Lloyd. Chłopiec został urodzony przez matkę zastępczą.

10/10
Milla Jovovich
ONS

W 2015 roku mamą po raz drugi została także modelka i aktorka Milla Jovovich. Na początku kwietnia na świat przyszła jej córeczka Dashiel Edon. Gwiazda jest żoną Paula W. S. Andersona, z którym ma już córeczkę o imieniu Ever urodzoną w 2007 roku.

 

Zobacz też: Milla Jovovich - Rodzinne szczęście