Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Maciej Dowbor opowiedział o rozstaniu z Joanną Koroniewską
ONS
Newsy

Dowbor pierwszy raz o rozstaniu z Koroniewską

Uświadomił sobie, co w życiu jest naprawdę ważne. Nie za późno?
Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o rozstaniu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Para po kilku latach postanowiła zakończyć swój związek. I chociaż ostatnio wydawało się, że aktorka i prezenter dali sobie ostatnią szansę, to już kilka dni później okazało się, że informacje o wspólnych wizytach i terapeuty są nieprawdziwe. Maciej Dowbor do tej pory nie chciał komentować rozstania z Joanną Koroiewską. Dopiero teraz w rozmowie z "Faktem" prezenter Polsatu przyznał, że ostatnie wydarzenia bardzo go zmieniły.

- Nie jest tajemnicą, że wiele ostatnio w moim życiu się zmieniło. Ja sam w pewien sposób się zmieniłem. Te ostatnie wydarzenia sprawiły, że dojrzałem. Czuję się dziś trochę innym człowiekiem. Dojrzalszym, bardziej zdystansowanym. Miałem ostatnio dużo pracy, ale bardzo się z tego cieszyłem. Po pierwsze dlatego, że to moja pasja. A poza tym, gdy człowiek ma zajętą głowę, to nie ma czasu zastanawiać się nad swoimi problemami. Potem jednak nadchodzi moment, kiedy w końcu masz czas dla siebie, a wtedy dochodzi do ciebie ta myśl, że przecież praca to nie wszystko, że są rzeczy ważniejsze. Dlatego bardzo się cieszę, że zacząłem przygotowywać się do triathlonu. Ten sport, pokonywanie własnych słabości, pomógł mi także  w sensie psychicznym.

Ciekawe czy wyznania swojego byłego partnera skomentuje Joanna Koroniewska, która również niechętnie opowiada o rozstaniu z Dowborem.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Ibisz lansuje się w Nowym Jorku (FOTO)
To jego pierwszy raz

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o tajemniczym rozstaniu Krzysztofa Ibisza z Pauliną Piosik. Prezenter przez wiele miesięcy ukrywał smutną informację przed mediami. Znajomi Ibisza twierdzili wówczas, że para zakończyła swój związek ze względu na jego problemu zawodowe. Wydaje się jednak, że złą passę prezenter ma już za sobą. Ostatnio poprowadził sylwestrową imprezę a teraz bawi się w Nowym Jorku. - To moja pierwsza wizyta w USA. Najbardziej fascynują mnie ludzie - ich otwartość, chęć rozmowy, podzielenia się doświadczeniami, ciekawymi historiami. Jestem pod wielkim wrażeniem Amerykanów i ich życiowego optymizmu - zachwycał się w rozmowie z "Faktem" Ibisz. Okazuje się jednak, że prezenter nie wyjechał na urlop, ale by występować razem z kabaretem Młodych Panów i Mariuszem Kałamagą. Pomimo natłoku pracy Ibisz znalazł czas na zwiedzanie, czym pochwalił się na łamach tabloidu:                                           (zdjęcia pochodzą ze strony fakt.pl) kb  

AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ibisz przyłapany na randce z nową ukochaną!
To ich pierwsze zdjęcia. Ładna para?

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanek Krzysztofa Ibisza ... Okazuje się bowiem, że prezenter znowu jest zakochany! I chociaż przez ostatnie kilka lat Ibisz nie ukrywał swoich partnerek, to tym razem postanowił zrobić wyjątek. O swoim postanowieniu mówił ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie zarzekał się, że nigdy więcej nie zrobi sobie sesji z ukochaną do magazynu. Zobacz: Ibisz żałuje okładek z Annami Nową partnerkę Krzysztofa Ibisza możemy jednak zobaczyć w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz". Niestety, o swoim związku z tajemniczą blondynką Krzysztof Ibisz nie chce opowiadać. - To "cywil", a nie osoba z show-biznesu i niech tak pozostanie . Wygląda więc na to, że prezenter zapomniał już o swojej byłej partnerce, Paulinie Piosik z którą w tajemnicy przed mediami rozstał się jesienią zeszłego roku.

Beata Tadla i Jarosław Kret na Balu Dziennikarzy
East News
Newsy
Jarosław Kret zapomniał już o Beacie Tadli? W mediach pojawiły się zaskakujące zdjęcia!

Jarosław Kret już nie rozpacza po rozstaniu z Beatą Tadlą ? Prezenter pogody i dziennikarka przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek. Niestety, tuż przed rozpoczęciem ósmej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" okazało się, że para się rozstała. Atmosferę wokół ich rozstania podgrzewały plotki, że Beata Tadla o decyzji Jarosława Kreta dowiedziała się z mediów... Kilka miesięcy później prezenter pogody podobno próbował odzyskać byłą partnerkę, ale dziennikarka nie chciała już o tym słyszeć. Ostatnio okazało się nawet, że Beata Tadla spotyka się z nowym partnerem, z którym została przyłapana na romantycznej randce.   Jarosław Kret na spotkaniu z tajemniczą kobietą Wygląda na to, że Jarosław Kret pogodził się już z rozstaniem z Beatą Tadlą i rozpoczął nowe życie. "Super Express" opublikował zdjęcia prezentera pogody ze spotkania z tajemniczą kobietą. Według relacji dziennika razem wybrali się do jednej z knajpek na warszawskim Powiślu.  Podczas obiadu długo rozmawiali, a później udali się do auta pogodynka i odjechali razem- relacjonuje "Super Express".  Czy to coś więcej niż tylko przyjaźń? Trzymamy kciuki!    Zobacz także:  Jarosław Kret w  jedynym  wywiadzie opowiada swoją historię!   Paparazzi przyłapali Jarosława Kreta na spotkaniu z tajemniczą kobietą.   Wcześniej na randce została przyłapana Beata Tadla.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner