Joanna Koroniewska pojawiła się na premierze "Dziewczyna influencera", gdzie nie tylko dobrze się bawiła, ale również udzielała wywiadów. Z kolei w rolce opublikowanej na Instagramie wspomniała o Macieju Dowborze, wymownie dodając:

Reklama
Ma przechlapane

O co chodzi?

Maciej Dowbor podpadł Joannie Koroniewskiej?

Niedawno odbyła się premiera filmu "Dziewczyna influencera", na której nie sposób było oderwać wzroku od Joanny Koroniewskiej. Aktorka wyglądała jak nastolatka, a w sieci pojawiło się mnóstwo komplementów pod jej adresem:

Dziewczyno jaką Ty masz figurę! Sztos. A nogi
Niezbyt często tutaj komentuje, ale wyglądałaś obłędnie
Pani Joasiu, przepięknie Pani wygląda ????i to nie pierwszy raz, mam też nadzieję, źe nie ostatni. Takie walory, figura sztos ????trzeba pokazywać ????????
Joanna Koroniewska na premierze Dziewczyna influencera
VIPHOTO/EAST NEWS VIPHOTO/EAST NEWS

Zobacz także: Joanna Koroniewska uczy córkę ważnej rzeczy: „Dzięki pokazówom zaczęła mnie rozumieć”

Sama Joanna Koroniewska opublikowała również specjalną rolkę z tego wydarzenia i nie byłaby sobą, gdyby nie dodała zabawnego fragmentu związanego z Maciejem Dowborem:

Zobacz także
Kiedy Ty szykujesz się na najważniejsze wydarzenie sezonu, premiera naszego filmu Dziewczyna influencera. Tymczasem Twój Facet... Influencer...

W tym momencie pojawiła się wstawka zaskoczonego imprezą Macieja Dowbora:

To dzisiaj?!

Aktorka zwróciła uwagę na problem, który porusza film "Dziewczyna influencera":

I mam nadzieję, że (...) nie przejdzie bez echa. Jest ważny nie tylko dla młodych widzów, ale też ich rodziców. Dobrze jednak wiedzieć w jakim kierunku idzie świat i co fascynuje w nim te młodsze pokolenia!

Pod koniec dodając:

Mam nadzieję, że pójdziecie na ten film. Jakby ktoś pytał to @maciej_dowbor dotarł… ale ma przechlapane!

Tą wstawką kolejny raz rozśmieszyła fanów: "OMG, ja nie wytrzymam z Wami", "Mój facet influencer - taki powinien być kolejny tytuł" - śmiali się.

Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska komentuje debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie": „Takie kobiety to jest podstawa”

Maciej Dowbor
Instagram @joannakoroniewska Instagram @joannakoroniewska
Joanna Koroniewska na premierze Dziewczyna influencera
VIPHOTO/EAST NEWS VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama