27 maja urodziny świętuje Joanna Koroniewska. Aktorka, znana m.in. z "M jak miłość", w 2024 roku skończyła 46 lat. Z tej okazji Katarzyna Dowbor złożyła swojej synowej specjalne, wzruszające życzenia urodzinowe. Relacja aktorki oraz prezenterki to przykład godny do naśladowania? Zobaczcie sami.

Reklama

Urodziny Joanny Koroniewskiej, Katarzyna Dowbor świętuje

Joanna Koroniewska, choć nie występuje już tak często w filmach i serialach jak kiedyś (na własne życzenie), wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich gwiazd. Internauci uwielbiają jej poczucie humoru oraz żartobliwe filmiki, które nagrywa z mężem, Maciejem Dowborem. Na jej Instagramie coraz częściej widać również Katarzynę Dowbor. Nie jest tajemnicą, że serialowa Małgosia z "M jak miłość" ma ze swoją teściową doskonały kontakt. Kiedy Dowbor nagle straciła pracę w "Nasz nowy dom", Koroniewska broniła jej jak lwica:

To jest po prostu kobieta nie do zdarcia, to jest kobieta z żelaza, ona sobie poradzi w ten czy inny sposób i już wiem, że sobie radzi
mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Party.pl Joanna.

Relacja teściowa-synowa w tym przypadku jest wzorcowa, o czym świadczą m.in. życzenia Katarzyny Dowbor. W swoim najnowszym poście zwróciła się do Joanny Koroniewskiej wprost, nazywając ją "córeczką".

Córeczko! Z okazji twoich urodzin życzę Ci jedynie dużo zdrowia, bo jest ono niezbędne do realizowania Twoich ambitnych celów. Jak będzie zdrowie, to przy Twoim talencie, upartości i świetnych pomysłach na siebie osiągniesz wszystko o czym marzysz. Pamiętaj wiek to tylko liczba. Bądź zawsze sobą, bo taka jesteś najlepsza
napisała prowadząca Pytania na śniadanie

Joanna odpowiedziała krótko: Dziękuję!❤️❤️❤️❤️???????? Kocham! Pod postem pojawiła się lawina życzeń od internautów i innych gwiazd:

Samych cudowności piękna kobieto
napisała Kayah
I czego chcieć więcej od życia:) mieć cudowną teściową-mamę
Jeju! Ale piękne życzenia ???? Uściski dla Was, wspaniałe dziewczyny
Normalnie zaprzeczenie teściowej z dowcipów! jesteście obie cudowne i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Joanny!
piszą internauci

Joanna Koroniewska często opowiada o relacjach z Katarzyną Dowbor. Musiały się "docierać", ale tylko po to, by dziś mówić o sobie w samych superlatywach. Z okazji Dnia Matki Joanna jakiś czas temu pisała:

Zobacz także
Mamo! Zawsze traktowałaś mnie na równi z Maćkiem, a czasem nawet lepiej. Docierałyśmy się, ale jedno wiem już na pewno - mogę na ciebie liczyć. Pamiętaj, że ty na nas też. Kochana, Maciek złożył ci życzenia ze sceny, teraz zrobię to ja. Pamiętaj, że jest mnóstwo ludzi, dla których jesteś absolutnie wyjątkowa. Nie ma drugiej takiej Kaśki i nigdy nie będzie
Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor
Piętka Mieszko/AKPA

A Maciej Dowbor z pewnością jest szczęśliwy, że jego żona tak świetnie dogaduje się z jego mamą! Joasi z okazji urodziny życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!

Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska wyrzuciła Maćka Dowbora z sypialni. Nie do wiary, jak się odgryzł

Joanna Koroniewska, Maciej i Katarzyna Dowborowie
Piętka Mieszko/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama