Dorota Wróblewska żartuje z Barbary Kurdej-Szatan

Wróblewska wyśmiewa Kurdej-Szatan... "Przeżywa jak mucha pierwszą ciążę"

Dorota Wróblewska żartuje z Barbary Kurdej-Szatan

Dorota Wróblewska wyśmiała wpis Barbary Kurdej-Szatan, która na Facebooku odpowiedziała na miażdżącą  krytykę Joanny Horodyńskiej. Aktorka zamieściła w sieci zabawny wpis w którym odniosła się do słów stylistki z programu "Aleja Sław". Joanna Horodyńska stwierdziła wówczas, że to właśnie Barbara Kurdej-Szatan jest najgorzej ubraną Polką.

Mówię do męża i przyjaciółki - "podobno Horodyńska wytypowała mnie najgorzej ubraną Polką..." , a Oni na to, równocześnie - ".......... a kto to jest Horodyńska ...? "
:))))))))))))))) także tak- napisała Kurdej-Szatan.

Wpis prowadzącej "Kocham Cię, Polsko" nie spodobał się Dorocie Wróblewskiej, która postanowiła stanąć w obronie Joanny Horodyńskiej. Producentka pokazów mody wyśmiała reakcję aktorki na krytykę i przyznała, że ona sama jeszcze do niedawna nie wiedziała kim jest... Kurdej-Szatan.

Jak ja lubię takie teksty. Nikt nie wie kto to jest Horodyńska, a przeżywa jak mucha pierwszą ciążę. Także i ja do niedawna nie miałam pojęcia kim jest Barbara Kurdej-Szatan Jeżeli chodzi o Horodyńską, to wiem kim jest od kilkunastu lat. Wszystko zależy od punktu siedzenia i zainteresowań - napisała na Facebooku.

Wygląda więc na to, że Joanna Horodyńska wywołała prawdziwą burzę wybierając Barbarę-Kurdej Szatan na "najgorzej ubraną Polkę". 

 

Zobacz także: Dorota Wróblewska krytykuje Zosię Ślotałę: "Jest stylistką? Popełnia podstawowe błędy"

 

Dorota Wróblewska wyśmiała wpis Barbary Kurdej-Szatan.

Aktorka odpowie za komentarz Doroty Wróblewskiej?

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52