Dorota Gardias o związku Edyty Herbuś z jej byłym
Edyta będzie spotykała się z córką pogodynki!
1/5
Dorota Gardias o związku Edyty Herbuś z jej byłym

 

Od kilku miesięcy Edyta Herbuś spotyka się z producentem telewizyjnym, Piotrem Bukowieckim, który jeszcze kilka lat temu był partnerem Doroty Gardias. Para doczekała się córki, Hani. Teraz gwiazda TVN w rozmowie z serwisem plejada.pl skomentowała związek tancerki i aktorki z ojcem jej dziecka. Jak ocenia Edytę i czy interesuje ją ich relacja? Zobaczcie co powiedziała na kolejnych stronach! 

 

Zobacz także: "To nie była łatwa decyzja" Edyta Herbuś szczerze o rozpadzie związku z Mariuszem Trelińskim

2/5
Piotr Bukowiecki z Dorotą Gardias

 

Dorota Gardias wiedziała o ich związku o wiele wcześniej, niż napisały o tym media. Pogodynka życzy Edycie i Piotrowi dużo szczęścia. 

 

Media o tym poinformowały w grudniu, ja o tym wiedziałam zdecydowanie wcześniej, ale nie zdradziłam tej tajemnicy. Pozytywnie. Przede wszystkim pozytywnie. Życzę dużo szczęścia. Ten związek interesuje mnie tylko w kontekście mojej córki, bo oczywiście spotykają się wszyscy razem - mówi Plejadzie Dorota Gardias. 

 

A jak ocenia Edytę Herbuś, która teraz na pewno będzie widywać się z córką Doroty, Hanią? Sprawdźcie tutaj! 

 

Zobacz: Edyta Herbuś zdradziła nam co wydarzy się w "Pierwszej miłości"! Okazuje się, że serialowa Sylwia mocno namiesza

3/5
Edyta Herbuś na Balu Dziennikarzy
ONS

 

Gardias wierzy, że Edyta nauczy jej córkę wielu pozytywnych rzeczy:

 

Myślę, że też może dużo dać mojej córce i ją wiele nauczyć - powiedziała.

Zaskoczeni?

 

Zobacz: "Frywolnie machałam mikrofonem, a on mówi..." Dorota Gardias opowiedziała o jej największej wpadce w telewizji na żywo

4/5
Edyta Herbuś

 

Edyta Herbuś chciałaby zamieszkać z nowym partnerem! Ponoć szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić z dziećmi - Bukowiecki, poza Hanią, jest również ojcem Vivian i Melchiora (a ich mamą jest gwiazda "Uprowadzenia Agaty" Karolina Rosińska). 

 

Życzymy powodzenia! ;) 

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Edyta Herbuś ocenia szanse Kaczoruk i Popka w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej reakcja na udział Popka? Mistrzowska!

5/5
Edyta Herbuś
Instagram
Więcej na temat Edyta Herbuś Dorota Gardias