Edyta Herbuś zakochana! Kim jest jej partner?

TYLKO U NAS: Edyta Herbuś zakochana! Kim jest jej partner, Piotr? To ojciec Hani, córki Doroty Gardias!

Edyta Herbuś zakochana! Kim jest jej partner?

To już pewne! Edyta Herbuś, rok po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim, znów jest szczęśliwie zakochana. Nowym partnerem aktorki jest producent telewizyjny Piotr Bukowiecki! Niestety, nie wszyscy wierzą, że ich związek przetrwa próbę czasu. Powód? Bukowiecki jest ojcem trojga dzieci: Vivian i Melchiora (ich mamą jest gwiazda "Uprowadzenia Agaty" Karolina Rosińska) oraz Hani (ze związku z Dorotą Gardias). Jak czytamy w "Party", zakochani nie chcą komentować swojego związku, ale są tak szczęśliwi, że... wiosną chcą razem zamieszkać!

Podobno wiosną Edyta i Piotr chcą razem zamieszkać. Powoli szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić razem z dzieciakami – zdradziła „Party” ich znajoma.

Kim jest Piotr Bukowiecki?

O nowym ukochanym Herbuś wiadomo niewiele. W internecie Piotr Bukowiecki funkcjonuje jedynie w kontekście byłych partnerek. Rzekomo jest też bezrobotny, nie płaci regularnie alimentów, a jego ulubioną rozrywką są gry na PlayStation. Czy na pewno? Okazuje się, że Bukowiecki ściśle współpracuje z Rinke Rooyensem!

Jest producentem i prezesem Rochstar Events. Po restrukturyzacji spółki Piotr postawił ją na nogi, zbudował całą ekipę. Jest kreatywny i profesjonalny. Przynosi świetne projekty i nadzoruje ich realizację. Czuje się odpowiedzialny nie tylko za ludzi, z którymi pracuje, lecz także za tych, którzy odeszli z firmy, a to rzadka cecha w tym biznesie. Jako szef jestem z niego bardzo zadowolony – przyznał w rozmowie z magazynem „Party” Rinke Rooyens.

Bukowiecki jest producentem m.in. koncertów „Voice of Poland” i programu „Pierwsza randka”, w której gościnnie zagrał jedną z ról - szeroko komentowanych w sieci. Jak się okazuje, dziewczyna, która z nim wówczas wystąpiła, to charakterna osoba i żaden z uczestników nie miał odwagi usiąść z nią przed kamerami. Podobno Piotr, żeby ratować sytuację, wszedł na plan tak jak stał i zagrał.

Zobacz także: Edyta Herbuś wróciła do Tomasza Barańskiego?

 Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki poznali już swoich bliskich. Aktorkę polubiły nie tylko dzieci partnera, lecz także rodzice i siostra mieszkający na stałe w Krakowie.  Herbuś została im oficjalnie przedstawiona na przyjęciu z okazji urodzin mamy ukochanego. Producent też spotkał się z bliskimi aktorki.

W Kielcach podczas Bożego Narodzenia Edyta przedstawiła go najpierw ukochanej babci, z której zdaniem bardzo się liczy. W oczach pani Toli i reszty domowników wypadł wzorowo – mówi znajoma aktorki

W przyszłości Edyta i Piotr chcą stworzyć pełen miłości dom dla siebie i dzieciaków. Wszystko wskazuje na to, że wspólne lokum to dopiero początek poważnych planów pary. Niedawno na palcu Edyty pojawił się piękny pierścionek. Czy zaręczynowy? Tego dowiesz się z nowego "Party".

 

Zobacz: Herbuś wróciła do Barańskiego? "Dorastaliśmy razem i doświadczaliśmy razem wielu ważnych chwil..."

 

Edyta Herbuś od pół roku jest znów szczęśliwie zakochana!

Edyta Herbuś w pomarańczowym garniturze

Rok temu Herbuś zakończyła siedmioletni związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim.

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na premierze „Tristan i Izolda’’ w Metropolitan Opera
Instagram

Wcześniej Piotr był związany z Dorotą Gardias. 

Piotr Bukowiecki z Dorotą Gardias

 

Więcej na temat Edyta Herbuś Piotr Bukowiecki
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08