Która wyglądała lepiej?
WIDEO…
Milionerki na ramówce TVN: Kulczyk jak Indianka, Przetakiewicz we własnej marce

ONS
Która wyglądała lepiej?
WIDEO…

ONS
Na dzisiejszej imprezie TVN pojawiła się cała plejada gwiazd, które promowały swoje programy. W wiosennej ramówce ponownie zobaczymy m.in. Project Runway z Anją Rubik i Joanną Przetakiewicz. Top modelka przyciągnęła dziś największą uwagę. Przypomnijmy: Najlepiej ubrana gwiazda imprezy TVN: Anja Rubik w czerwonym garniturze przyćmiła wszystkich
Na ramówce pojawiła się również Joanna Przetakiewicz, która miała na sobie zestaw własnej marki La Mania oraz bluzce, którą wcześniej miała na sobie Anja. Nie mogło zabraknąć też Dominiki Kulczyk. Jej program "Efekt Domina" wraca ponownie na antenę. Gwiazda wybrała indiański zestaw - brązową długa koszulę oraz torbę z frędzlami, która jest totalnym hitem sezonu. Panie unikały spotkania się ze sobą. Kiedy jeszcze były "rodziną", chętniej pozowały razem do zdjęć.
Która z nich wyglądała lepiej?
Zobacz: Spotkanie na szczycie: Kulczyk i Przetakiewicz na gali miliarderów. Dominika błysnęła torebką za małą fortunę

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.