Doda w USA świętowała 18-urodziny na scenie Doda uhonorowana w USA Doda uhonorowana w USA Doda uhonorowana w USA Doda uhonorowana w USA
Doda w USA świętowała 18-urodziny na scenie
1/7
Doda w USA świętowała 18-urodziny na scenie

Doda została uhonorowana przez Polonię w Stanach Zjednoczonych nagrodą z okazji 18-lecia kariery artystycznej! Artystka po raz kolejny odwiedziła Chicago, gdzie 10 lat temu zagrała tam pierwszy koncert. Ma więc spory sentyment do tego miasta!

 

Doda świętuje 18-lecia kariery!

Gwiazda odwiedziła Chicago, aby promować nowy film Patryka Vegi pt. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", do którego wraz z zespołem Virgin nagrała piosenkę "Niebezpieczna kobieta". Jednocześnie promowała tam najnowszą płytę zespołu "Choni":

"Dziękuję Polonii w Chicago za fantastyczną nagrodę przyznaną mi podczas premiery z okazji 18 lecia mojej kariery . Dokładnie 10 lat temu zagrałam tu pierwszy koncert..." - pisze Doda. 

Czy nowa płyta Dody to porażka?

 

Niedawno w mediach pojawiła się zaś informacja o tym, że nowy album grupy słabo się sprzedaje, wypadając z listy OLiS po pierwszym tygodniu. Jak na takie informacje zareagował Tomasz Lubert, założyciel zespołu?

 

Dla wszyskich niedoinformowanych to właśnie parę dni temu płyta Virgin -"Ficca " otrzymała status potrójnej platyny a praktycznie pierwsze singiel z nowej płyty "Choni" -Kopiuj-wklej dopiero przed nami ( poprzedni-Niebezpieczna kobieta -to był utwor do filmu Pitbull jak wiemy ). Najnowszy krążek Virgin -"Choni" ma się naprawdę dobrze💿📀💪-za co dziękujemy Wszystkim Fanom ❤️🎼🌟🚀 Love & Peace - napisał na Facebooku (pis. oryginalna).

W Mikołajki ukaże się zaś teledysk do singla "Kopiuj Wklej". 

 

Zobacz także: Wybierz polski HIT ROKU 2016! Trwa nasze głosowanie! PLEBISCYT

 

2/7
Doda uhonorowana w USA
3/7
Doda uhonorowana w USA
4/7
Doda uhonorowana w USA
5/7
Doda uhonorowana w USA
6/7
Doda uhonorowana w USA
7/7
Doda uhonorowana w USA
Więcej na temat Doda