Ostatnie miesiące były dla Dody bardzo intensywne. Artystka starała się skrupulatnie dzielić w sieci najważniejszymi szczegółami, co zresztą robi już od lat. Tym razem miała okazję podzielić się z odbiorcami wyjątkowo radosnymi wieściami. Ogłosiła dumnie swój największy sukces!

Reklama
W życiu miałam wiele projektów (...) ale żaden nie wyszedł mi tak dobrze, jak projekt człowiek
- pisze Doda.

Doda świętuje ważny moment

Końcówka 2023 roku i początek 2024 upłynęły Dodzie pod znakiem ogromu pracy - pracowała nad własnym programem oraz przygotowaniem ostatniej trasy koncertowej, no i w końcu... wyruszyła właśnie we wspomnianą trasę. Ostatnio z kolei świętowała swoje 40. urodziny, a oprócz tego z wyjątkową regularnością prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie od lat dzieli się najistotniejszymi wzmiankami.

Teraz opublikowała tam wyjątkowy post, informując o jedynej w swoim rodzaju nagrodzie, jaką właśnie otrzymała! Ostatnio Rabczewska wzięła udział w 15-leciu Fundacji DKMS, do której swego czasu dołożyła ogromną cegiełkę. Gdy przed laty jej partner zachorował na białaczkę, zaangażowała się w poszukiwanie dawcy szpiku i wtedy zetknęły się jej drogi z DKMS. Dzięki działaniom wokalistki, fundacja odnotowała wówczas rekordowe zainteresowanie.

Doda
Doda Jarosław Wojtalewicz/AKPA

23 lutego Doda dumnie obwieściła, że otrzymała właśnie wyjątkową nagrodę za swoje poczynania sprzed lat, a sama statuetka nosi nazwę "Anioł Doda"! Co więcej, nawet jej kształt nie jest przypadkowy.

Była wzorowana na moim zdjęciu sprzed 10 lat podczas ogólnokrajowej akcji namawiania dawców
- wyjaśniła Doda.

Chociaż jako prężnie działająca od lat gwiazda, Doda ma na swoim koncie wiele osiągnięć, z pełnym przekonaniem podkreśliła, że to uznaje za największy swój sukces!

Zobacz także
W życiu miałam wiele projektów: muzycznych, filmowych, teatralnych, sportowych i ostatnio perfumeryjnych, ALE żaden nie wyszedł mi tak dobrze, jak PROJEKT CZŁOWIEK. (...) Tydzień temu skończyłam 40 lat i choć ludzie postrzegają mnie jako kobietę sukcesu, która osiągnęła wiele, to chce żebyście wiedzieli, że z tego ''projektu człowiek'' jestem dumna najbardziej

Doda zaapelowała też do fanów - jej słowa naprawdę chwytają za serce.

Pomagajmy, otwierajmy serce, bądźmy empatyczni, nieinteresowni
- przekazała fanom wokalistka.

Przy okazji Doda przypomniała, że dzięki swojemu zaangażowaniu uratowała prawie 400 żyć!

Reklama

Zobacz także: Doda jest zaręczona? Pokazała zdjęcie i wszystko jest już jasne

Doda
Doda Jarosław Wojtalewicz/AKPA
Doda
Doda Jarosław/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama