Doda zaśpiewała na festiwalu w Opolu 2023 i zdecydowanie nie zawiodła fanów dużym show. Wraz z Gromee zamienili opolski amfiteatr w wielką dyskotekę, co zapowiadała jeszcze przed występem. Atrakcje, które pojawiły się na scenie wraz z artystką przeszły najśmielsze oczekiwania. Zobaczcie, jak zaprezentowała się Doda.

Reklama

Wielkie show Dody na festiwalu w Opolu

Kiedy po awanturze z reżyserem TVP, zapłakana Doda wyznała: "Jestem tak roztrzęsiona, że to koniec", fani zastanawiali się czy artystce uda się wystąpić podczas pierwszego dnia festiwalu. Zachowanie reżysera TVP, który obraził Dodę i oznajmił, żeby "robiła sobie ten festiwal sama", nie napawały optymizmem. Natychmiast jednak znaleziono dla Dody inną reżyserkę, a wokalistka w kilka dni dopracowała swój moment na scenie.

Dziesiątki tancerzy z grupy VOLT, klubowe brzmienia we współpracy z Gromee'm, potężne wizualizacje zdecydowanie zrobiły wrażenie na opolskiej publiczności. Doda zaprezentowała cztery utwory z nowej płyty w zupełnie nowej aranżacji: "Melodia ta", "Wodospady", "Zatańczę z aniołami" oraz "Pewnie już wiesz".

Zobacz także: Dariusz Pachut wspiera Dodę tuż przed wejściem na scenę. Oto co pokazali

Doda ostatnią balladę pt. "Pewnie już wiesz" zadedykowała fanom w całej Polsce. Przed wykonem zwróciła się do publiczności:

Zobacz także

Tak bardzo się cieszę, że tu jestem. Mam nadzieję, że będę już zawsze. Moimi aniołami stróżami są moi fani, który zawsze są przy mnie. Moimi aniołami stróżami są także moi managerowie Monika i Rafał.

fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA

Siedząc przy fortepianie, zaprezentowała swoją lirycznę stronę. Podczas całego recitalu fani mogli usłyszeć również duże hity z początku kariery takie jak "Riotka", "High Life", "Nie daj się", "Znak Pokoju" w nowych aranżacjach przygotowanych przez Gromee'ego. Dody w takiej aranżacji nie spodziewali się nawet najwięksi fani.

fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA

Zobacz także: "Doda. Dream Show": Znamy szczegóły nowego programu z Dodą. Kiedy premiera?

Reklama

Doda podczas festiwalu w Opolu otrzymała również nagrodę za całokształt twórczości. Wokalistka podziękowała reżyserce, która pomogła jej przygotować całe show, na które miały jedynie dwa dni:

Dziękuję pani reżyser, która trzy dni wcześniej dostała takie zadanie i dokonała.

fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
Lukasz Kalinowski/East News
Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama