Król jest tylko jeden - zwłaszcza podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie i mowa oczywiście o Dawidzie Kwiatkowski, który na scenie w Operze Leśnej świętował swój jubileusz - 10-lecie pracy zawodowej. Widzowie usłyszeli największe hity artysty, a wśród publiczności nie zabrakło jego rodziców. Mama gwiazdora, Agnieszka, popłakała się. Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Dawid Kwiatkowski świętuje 10-lecie w Sopocie. Mama artysty cała we łzach

Jubileusz Dawida Kwiatkowskiego podczas Polsat SuperHit Festiwal rozpoczął się spektakularnie - do Opery Leśnej przyjechał kabrioletem, przywitał się z wielką grupą fanów, następnie wszedł na scenę i rozpoczął swoje wielkie show - oczywiście od hitów "Proste" i "Bez Ciebie". Kiedy przyszła kolej na utwór "Idziesz ze mną" zwrócił się z podziękowaniem do fanów, bliskich, przyjaciół oraz rodziny. Wśród publiczności znaleźli się zaś jego rodzice. Mama Kwiatkowskiego, Agnieszka, z okazji Dnia Matki dostała od syna ogromny bukiet róż, nie mogła więc ukryć łez, podobnie jak sam Dawid, który ze sceny powiedział:

Mamo, Kocham Cię nad życie.

Zobaczcie ten wzruszający moment:

Co ciekawe, jego ekipa rozdała każdej mamie w Operze Leśnej symboliczną różę. Co za gest! Wielkich emocji nie zabrakło w dalszej części koncertu.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2023: Doda w odważnej kreacji na ściance. DUŻO ZDJĘĆ

Zobacz także
EastNews
EastNews
EastNews
EastNews
EastNews

Dawid Kwiatkowski na scenę zaprosił brata, Michała Kwiatkowskiego:

Bez ciebie ten jubileusz nie mógłby się odbyć - powiedział.

Jubilat zdradził, że to Michał, pracując we Francji, pomógł mu finansować jego szkołę muzyczną w Polsce:

Jako pierwszy we mnie uwierzyłeś - powiedział Dawid.

Panowie wykonali razem utwór "Na zawsze".

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2023: Maciej Dowbor zwrócił się ze sceny do Katarzyny Dowbor

EastNews
EastNews
EastNews

Śmiało można uznać, że Dawid Kwiatkowski podbił serca publiczności i to nie tylko w Operze Leśnej. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu:

Płakałam się cholernie. Niesamowicie ciepły, rodzinny i utalentowany człowiek. Pamiętam jak 12 lat temu czytałam codziennie jego wpisy na photoblogu, to były wtedy jego największe marzenia. Teraz nie śledzę z uwagą jego kariery, nie jestem "kwiatonators", ale sentyment mam ogromny i życzę mu jak najlepiej.

Cudowny występ, wspaniały człowiek

Piękny i bardzo wyruszający koncert. Widać, że Dawid to zdolny artysta i przede wszystkim dobry człowiek z wielką wrażliwością ????

Baaardzo wzruszający jubileusz. Dawid jest autentyczny i bardzo sympatyczny. Wszystkiego dobrego, kolejnych sukcesów i lat kariery.

Więcej zdjęć - niżej. Gratulujemy!

Reklama

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2023: Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze przykuwa spojrzenia na scenie. ZDJĘCIA

EastNews
EastNews
AKPA
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama