Doda ma za sobą kilka medialnych i niestety nieudanych związków, które zazwyczaj kończyły się w bardzo burzliwej atmosferze. Piosenkarka nie ukrywa, że jej największym marzeniem jest to, aby w końcu znaleźć prawdziwą miłość, a ponieważ samej nie udało jej się tego zrobić, postanowiła powierzyć tę sprawę w ręce ekspertów! Właśnie tak powstał nowy program "Doda. 12 kroków do miłości", który będziemy śledzić przez najbliższe tygodnie na antenie stacji Polsat.

Reklama

Czy Doda rzeczywiście znajdzie miłość swojego życia dzięki programowi? Tego dowiemy się za kilka tygodni, a tymczasem sprawdźcie, z kim artystka w ostatnich latach budowała relacje, które niestety nie przetrwały. Wiedzieliście, że była zaręczona aż cztery razy?

Doda i Radosław Majdan

Doda niedawno świętowała 20-lecie swojej pracy artystycznej, a przez ten czas media kilkukrotnie obiegła wieść o jej nowych związkach i rozstaniach. Bez wahania jednak każdy potrafi wskazać pierwszy medialny związek piosenkarki - mowa oczywiście relacji Dody z Radosławem Majdanem! Poznali się podczas jednego z meczy w Ustce w 2003 roku, a ich zaręczyny odbyły się w październiku 2004 roku podczas zgrupowania polskiej reprezentacji piłkarskiej w Jerozolimie. Kilka miesięcy później Doda i Radosław Majdan wzięli ślub (marzec 2005), ale niestety, ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo. 10 stycznia 2008 para uzyskała rozwód, rozstając się w kiepskich relacjach. Powodem rozpadu ich małżeństwa miały być zdrady, jakich miał dopuszczać się Radosław Majdan...

Maciej NABRDALIK/East News

Zobacz także: "Doda. 12 kroków do miłości": Mamy fragment pierwszego odcinka! Wokalistka zdradziła, jakiego mężczyzny szuka!

Doda i Nergal

Rok po rozwodzie Dody i Radosława Majdana media obiegła wieść o kolejnym związku piosenkarki. Artystka w maju 2009 roku zaczęła spotykać się z Adamem Darskim, znanym pod pseudonimem artystycznym Nergal. Związek lidera grupy Behemoth i wokalistki był prawdziwą sensacją w mediach. 1 stycznia 2010 roku Doda i Nergal zaręczyli się. Niestety, po ośmiu miesiącach od tego wydarzenia ich związek został wystawiony na wielką, życiową próbę - u wokalisty zdiagnozowano bowiem białaczkę. Piosenkarka bardzo zaangażowała się w walkę o zdrowie ukochanego, ale niestety, ostatecznie ich relacja nie przetrwała próby czasu. Doda i Nergal rozstali się w marcu 2011 roku.

Zobacz także
Piotr BLAWICKI/East News

Zobacz także: Doda zamieszkała w willi za 4 miliony złotych! Siłownia i zalesiony ogród to nie wszystko

Doda i Błażej Szychowski

Doda po rozstaniu z Nergalem długo nie była singielką, bo już kilka miesięcy później dowiedzieliśmy się, że wokalistka spotyka się z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim. Ich relacja rozwijała się w bardzo szybkim tempie, ale równie szybko też się zakończyła. Związek Dody i Błażeja Szychowskiego rozpadł się w 2012 roku, po 10 miesiącach bliższej relacji.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Doda zaczepiła Julię Wieniawę na festiwalu. Aktorka wyznaje: "Nie wiedziałam, o co chodzi"

Dwa lata po rozstaniu z Szychowskim, Doda zaczęła spotykać się z Emilem Haidarem. Relacja tej dwójki również była niezwykle krótka, jednak mimo to para zdążyła się zaręczyć w lipcu 2015 roku. O ostatecznym rozpadzie ich relacji dowiedzieliśmy się kilka miesięcy później - w listopadzie 2015.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda i Emil Stępień

W 2017 roku media obiegła wieść o kolejnych zaręczynach Dody - tym razem z Emilem Stępniem. Z kolei rok później dowiedzieliśmy się, że wokalistka postanowiła powiedzieć sakramentalne "tak" producentowi filmowemu, biorąc z nim ślub 14 kwietnia 2018 roku w Marbelli. Podobnie jak pierwsze małżeństwo Dody, to również nie przetrwało zbyt długo, bo w listopadzie 2021 roku para wzięła rozwód.

Rozpad ich relacji zbiegł się z czasem premiery filmu, przy którym wspólnie pracowali. Mowa oczywiście o "Dziewczynach z Dubaju"! Byli partnerzy publicznie nie szczędzili sobie gorzkich słów i mocnych oświadczeń, uderzających w drugą stronę. Piosenkarka otwarcie przyznawała w wywiadach, że ten związek wiele ją kosztował. Nic więc dziwnego, że Doda tuż po otrzymaniu rozwodu z Emilem Stępniem zorganizowała huczną imprezę.

East News/TRICOLORS

Co ciekawe, to jednak pierścionek zaręczynowy od Emila Stępnia podobał się piosenkarce najbardziej. Przypomnijmy, że gwiazda była zaręczona aż cztery razy. Gwiazda w wywiadzie dla Plotka wyjawiła jednak, że zamiast wszystkich pierścionków zaręczynowych, wolałaby tylko jedno - prawdziwą miłość.

- Chyba ten ostatni (od Emila Stępnia - przyp. red.) był najładniejszy, ale miał tzw. krwawy diament, niósł za sobą dużo cierpienia. Oddałabym wszystkie pierścionki zaręczynowe za jedną prawdziwą miłość - powiedziała Doda dla portalu Plotek.pl.

Reklama

Mamy nadzieję, że program "Doda. 12 kroków do miłości" pomoże wokalistce spełnić to marzenie. Premiera reality show z udziałem Dody już 3 września o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT. Będziecie oglądać?

VIPHOTO EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama