Po Earth Festivlal 2022 mówi się przede wszystkim o Dodzie i Julii Wieniawie. Internauci porównywali do siebie gwiazdy, które zaprezentowały się w fantastycznych stylizacjach. Niektórzy zauważyli, że aktorka, która od niedawna spełnia się także jako piosenkarka, mogła inspirować się swoją starszą koleżanką. Część osób poszło o krok dalej, zarzucając Julii Wieniawie kopiowanie Dody. Poszło o... diamenty na twarzy.

Reklama

Doda zaczepiła Julię Wieniawę na backstage'u

Okazało się, że Doda także zauważyła diamenty na twarzy Julii Wieniawy i postanowiła porozmawiać z aktorką za kulisami podczas Earth Festival 2022. W rozmowie z mediami ujawniła, co powiedziała 23-letniej Julii.

Spotkałam dziś Julię na backstage'u i powiedziałam "nagrajmy oświadczenie do mediów, że pożyczyłaś ode mnie te diamenty na twarz, bo jesteśmy eko i po co kupować nowe?" - zdradziła Doda na łamach serwisu Pomponik.pl.

Zobacz także: Druga stylizacja Julii Wieniawy na na Earth Festivalu 2022. Przebiła prześwity Dody?

VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa była dość zaskoczona rozmową z Dodą. Przyznała, że nie wiedziała, dlaczego starsza gwiazda poruszyła temat diamentów. Najwyraźniej wówczas jeszcze nie dotarły do niej zarzuty o kopiowanie stylu koleżanki ze sceny. Podkreśliła jednak, że krótkie spotkanie było miłe i nie ma mowy o żadnej dramie.

Doda mnie zaczepiła, ale trochę nie wiedziałam, o co chodzi z tymi diamentami, natomiast jest bardzo miła i powiedziała mi, że miała podobne. W tych czasach trochę trudno wymyślić coś, czego jeszcze nigdy nie było, a ja na tej trasie faktycznie mam warkocz i diamenty w różnej konfiguracji. Ale było bardzo miło, także pozdrawiam Dodę, super fajnie - śpiewamy obok siebie. Ucinamy temat dramy, bo to jest totalnie bezsensowne - powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Foto Olimpik/REPORTER

Choć stylizacja 23-latki wzbudziła zachwyty, to Julia Wieniawa została ostro skrytykowana za swój występ. Nawet fani przyznali, że gwiazda ma na koncie zdecydowanie lepsze występy niż ten na Earth Festival 2022.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Julia Wieniawa tłumaczy się z krytyki po Earth Festivalu: "Wolę nie wejść w dźwięk niż udawać"

Foto Olimpik/REPORTER
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama