Polsat pokazał pierwszą zapowiedź nowego show z udziałem Dody: "Doda. 12 kroków do miłości". To program, w którym królowa polskiej sceny pop szuka miłości, ale w dość niestandardowy sposób. Okazuje się, że Doda nie miała wpływu na wybór mężczyzn, z którymi będzie chodzić na randki. Dlatego emocji i zwrotów akcji nie zabraknie. Zobaczcie zwiastun!

Reklama

"Doda. 12 kroków do miłości": Łzy i wzruszające wyznania...

Nowy program z udziałem Dody będzie można oglądać w Polsacie od 3 września o godzinie 20! Program zapowiada się na spory hit - w show "12 kroków od miłości" Doda pokaże się z zupełnie innej strony - po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie zmierzy się ze swoimi problemami. Nie zabraknie również bolesnych rozliczeń z przeszłością, łez, ale również traumatycznych wspomnień - wśród nich m.in. to o Radku Majdanie, jej pierwszym mężu:

Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy. Strasznie mnie to kosztuje. [...] Jestem wykończona psychicznie dlatego. [...] Musiałam nauczyć się zabijać miłość. Po pierwszym moim byłym mężu. Bardzo go kochałam - słyszymy w zwiastunie show.

Zobaczcie zwiastun programu! Szykuje się hit. Czekacie na emisję?

Reklama

Zobacz także: Doda zdradziła nam, jaka jest... w sypialni! "Nie rozdaję się na prawo i lewo"

Mat. prasowe
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama