Sopocką scenę podczas drugiego dnia zdominowała Doda! Piękna artystka podczas recitalu z okazji 20-lecia swojej kariery wykonała swoje największe hity. Dodatkowo wyjątkowi goście, których piosenkarka zaprosiła do występu sprawili, że o tym koncercie na pewno długo nie zapomnimy! Zobaczcie, co się działo!

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda i jej wyjątkowi goście. Recital z okazji 20-lecia kariery artystki

Są takie występy, które zapisują się w kartach historii. I z pewnością recital Dody z okazji 20-lecia jej kariery w kartach historii się zapisze. To był wieczór pełen wzruszeń, wyjątkowych wykonań i pięknych, muzycznych wrażeń. Doda zrobiła niesamowite show i dostarczyła fanom wielu emocji. Już sam początek recitalu artystki sprawił, że fani ocierali łzy ze wzruszenia.

A wszystko przez wyjątkowy duet Dody i Justyny Steczkowskiej. Nie jest przecież tajemnicą, że panie w przeszłości były skonfliktowane, jednak dziś wszystkie złe chwile odeszły w zapomnienie. Panie wspólnie wykonały utwór "Znak pokoju". To był naprawdę niezwykły występ z ogromnym przesłaniem!

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Jedna z gwiazd nie pojawiła się w Sopocie!

Niemniej wzruszeń było podczas występu Dody z Beatą Kozidrak! Jak się okazało, duet z Beatą Kozidrak był wielkim marzeniem Dody. Artystka ze sceny wyznała, że to właśnie na piosenkach Beaty Kozidrak wychowywała się i zaczynała swoją przygodę ze śpiewaniem. Dziś obydwie stanęły na jednej scenie i zaśpiewały utwór "Dwie Bajki". Tak wiele emocji spowodowało, że Doda uroniła łzę podczas wspólnego występu z Beatą Kozidrak!

Zobacz także
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Uśmiechnięta Beata Kozidrak w Operze Leśnej. ZDJĘCIA PAPARAZZI

Z kolei występ Dody z Michałem Wiśniewskim to był prawdziwy ładunek pozytywnej energii! Obydwoje znają się od lat - obydwoje dobrze wiedzą też, co znaczy dać dobre show na scenie! Połączenie tych dwóch wulkanów energii mogło dać tylko jeden efekt - to był prawdziwy szał, który zapamiętamy na długo!

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Czwartym gościem Dody był Dawid Kwiatkowski! Artyści zaśpiewali wspólnie piosenkę "Mam tylko ciebie", która znalazła się na debiutanckim krążku zespołu Virgin. Było mocno, rockowo i po prostu świetnie!

WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Reklama

Recital Dody zakończył się jej solowymi występami. Gwiazda wykonała utwory "Katharsis" i "Dziękuję". Artystka odebrała także wyróżnienie - Serce od Polsatu oraz Złotą Płytę za singiel "Fake Love"! To był naprawdę wspaniały wieczór, którego nie zapomnimy długo! Gratulujemy Dodzie wspaniałego recitalu i trzymamy kciuki za jej kolejne sukcesy!

Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama