Doda na okładce Vivy! z Wandą Rabczewską

Doda o atakach Agnieszki Szulim na jej rodzinę: „Słowem można zabić!”

Doda na okładce Vivy! z Wandą Rabczewską

W wywiadzie dla magazynu “Viva!” Doda opowiada o kulisach konfliktu z Agnieszką Szulim oraz o programie “Na językach”, w którym wyemitowano kilka materiałów na jej temat.

Doda o „Na językach”

A tych programów było chyba pięć, jeden w samo Boże Narodzenie. I dużo zwiastunów. Starsze osoby może to spędzić do grobu - powiedziała Doda.

Materiały na temat Dody bardzo przeżywała jej mama, Wanda Rabczewska.

Po każdym z tych programów byłam kompletnie rozdygotana, bałam się wychodzić na ulicę. Wydawało mi się, że wszyscy na mnie patrzą i szepczą za moimi plecami. Budziłam się w nocy i płakałam. Teraz też łzy mi lecą - powiedziała Wanda Rabczewska.  

Dorota Rabczewska z mamą
Bartek Wieczorek/LAF AM

Doda z mamą Wandą Rabczewską w wywiadzie dla Vivy!

Materiały w „Na językach” dotyczyły m.in. upadku Dody, po którym gwiazda trafiła do szpitala oraz małżeństwa rodziców gwiazdy. Ten drugi temat najbardziej odbił się na Wandzie Rabczewskiej, która przeżywała fakt, że w mediach mówi się o tym, że mąż ją zdradził i ma nieślubne dziecko.

Mamę totalnie rozłożył na łopatki program “Na językach”. Żyła w wielkim napięciu, odkąd zaczęły pojawiać się reportaże o jej małżeństwie. Miało to zaszkodzić mamie, a dotknęło niewinnych ludzi - powiedziała Doda.

Nie mogłam od tego uciec, to się nawarstwiało. Już była cisza, a potem znowu ktoś telefonuje: “Pani Wandziu, zaraz będą o was mówić”. Nie jestem osobą publiczną. Ja nawet nie wiem, czemu to miało służyć, dlaczego ktoś na oczach całej Polski roztrząsa moje małżeństwo, moje intymne sprawy i jeszcze angażuje do programu małoletnie dziecko - opowiada Wanda Rabczewska.  

Wyobraź sobie, że teraz ja pójdę do telewizji i będą opowiadać o twoim małżeństwie, przez cztery miesiące, co weekend, obrażając cię i naginając fakty. Słowem można zabić - stwierdziła Doda.

 

Czasami czyn mniej boli niż słowo. To przyznaje sam papież - dodała jej mama.

Mama Dody, Wanda Rabczewska walczy z chorobą nowotworową. W jednym z wywiadów Doda zasugerowała, że winę za chorobę jej mamy ponosi Agnieszka Szulim, która prowadzi program “Na językach” i od dłuższego czasu jest z gwiazdą w konflikcie oraz walczą ze sobą w sądzie. Obecnie toczą się dwie sprawy - Agnieszka Szulim pozwała Dodę o pobicie, a Doda ją o zniesławienie.

 

Czy Agnieszka Szulim odpowie Dodzie?

 

Dorota Rabczewska z mamą
Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Dorota Rabczewska z mamą
Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48