Doda o Małgosi Rozenek Doda z mężem na przyjęciu w ambasadzie Małgorzata Rozenek na przyjęciu w ambasadzie USA Doda, Radosław Majdan, Dorota Rabczewska
Doda o Małgosi Rozenek
Mocny wywiad!
1/4
Doda o Małgosi Rozenek

 

Doda w rozmowie z gala.pl zdradziła, jak naprawdę wyglądają jej relacje z byłym mężem, Radkiem Majdanem i jego obecną żoną, Małgorzatą Rozenek-Majdan! Czy byli małżonkowie utrzymują ze sobą jakikolwiek kontakt? Czy gwiazda TVN ma otwarty konflikt z piosenkarką? Zobaczcie, co zdradziła Dorota Rabczewska-Stępień!

 

Doda ostro o Małgorzacie Rozenek- Majdan i Radosławie Majdanie

 

Niedawno Doda z mężem, Emilem oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan uczestniczyli w tej samej imprezie w ambasadzie USA w Warszawie. Wszyscy zastanawiali się, czy parom udało się spotkać, chociażby przez przypadek, czy było na odwrót - unikali się jak ognia. W rozmowie z Galą piosenkarka mówi wprost: Radosław Majdan mnie unikał, co więcej - udawał, że mnie zna! Piosenkarka jest pewna, że to żona zabroniła mu kontaktów z nią. Zobaczcie, co powiedziała w najnowszym wywiadzie!

 

Zobacz także: Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."

 

2/4
Doda z mężem na przyjęciu w ambasadzie

 

Doda na imprezie chciała przywitać się z byłym mężem. Piosenkarka twierdzi jednak, że Radosław udał, że jej nie zna. Doda opowiedziała również o tym, jak lata temu Małgorzata zapowiadała jej koncert. Już wtedy, jak przekonuje, unikała jej jak ognia:

 

Miałyśmy (kontakt - przyp.red), ale to było bardzo dawno temu. To była dziwna sytuacja, ona zapowiadała mój koncert, i chyba już wtedy zaczynała się spotykać z Radkiem. Dżaga (przyjaciel Dody - przyp.red) był na tym koncercie, mówił, że czołgała się pod moim namiotem, żebym jej nie zauważyła. Bez sensu, przecież może się spotykać z kim chce. Może jej strach teraz urósł, bo mu zabroniła się ze mną witać. Jak byliśmy na imprezie i mijaliśmy się o 5 cm, ja się z nim przywitałam, to udał, że mnie nie widzi i nie zna - mówi w gali.pl.

 

Zobacz: Doda żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem? Gwiazda opowiedziała, co czuje po kilku latach od rozstania!

 

3/4
Małgorzata Rozenek na przyjęciu w ambasadzie USA
Instagram

 

Gwiazda była pewna, że jej relacje z Majdanem są poprawne:

[...] Dlatego się przywitałam. Sorry, ale nie będę witać się do ściany, jeśli ma zabronione od małżonki i ma przykaz, że nie może poznawać swoich byłych żon... Słodkie zasady anielskiego sielankowego życia - śmiała się Doda na koniec. 

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jej odpowie? A może głos zabierze Radosław? 

 

Zobacz też: To właśnie po tym poznamy, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Gwiazda nigdy tego nie ukryje!

4/4
Doda, Radosław Majdan, Dorota Rabczewska
AKPA

 

Doda i Radek Majdan byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Rozstali się już ponad 10 lat temu.