Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Doda o tym czy żałuje rozwodu z Majdanem
Newsy

Doda żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem? Gwiazda opowiedziała, co czuje po kilku latach od rozstania!

"Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i..."

Doda udzieliła wywiadu magazynowi "Party" z okazji 10 lat istnienia gazety na rynku. Wokalistka podsumowała dekadę swojego istnienia w show-biznesie. Zdradziła też, czy żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem. Jak myślicie, co odpowiedziała? Czy po latach Doda uważa, że rozwód z Majdanem był konieczny?

 

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?

Czy Doda żałuje rozwodu z Majdanem?

Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża - śmieje się w wywiadzie dla "Party" Doda i dodaje: - Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - zdradziła gwiazda.

Zobacz: Jak rozpoznać, że kobieta jest tobą zainteresowana: zdradza to jej mowa ciała i zachowanie

Doda z rozbrajającą szczerością przyznała, że jednym z jej największych sukcesów przez ostatnie 10 lat było... rzucenie męża!

Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i męża! - śmieje się Doda.

Doda ma niesamowite poczucie humoru i udowodniła to podsumowując swoje życie uczuciowe tymi słowami:

Kiedy pomyślę o tych wszystkich nieudanych związkach, dochodzę do wniosku, że nie bez powodu 15 lutego, czyli w dniu moich urodzin, obchodzony jest Światowy Dzień Singla.

Zobacz także: Doda szczerze o miłości: "Złamano mi serce..." Czy planuje nowy związek?

 

Doda po nieudanym związku z Emilem Haidarem jest teraz sama.

Doda stylizacje
East News

 

Radosław Majdan od września jest mężem Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek z rodziną w górach
Instagram

 

Doda i Radek Majdan byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie!

realwisla78.jpg
AKPA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek ostro odpowiada Dodzie
Newsy
Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."
Rozenek usunęła wpis i dodała nowe zdjęcie!

Małgorzata Rozenek zareagowała na ostatni wywiad Dody na temat małżeństwa z Radosławem Majdanem.   Artystka w rozmowie z "Party" powiedziała, że dzięki jej rozstaniu z piłkarzem, gwiazda TVN ma teraz dobrego męża. Małgorzata na swoim Instagramie ostro zareagowała!    Doda o rozstaniu z Radkiem Majdanem. Reakcja Małgorzaty Rozenek   Doda w rozmowie z "Party" podsumowała ostatnie 10 lat w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Wokalistka uważa, że jedną z najważniejszych decyzji w jej życiu było rzucenie męża:  Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża. Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - mówi gwiazda.  Jak Małgorzata Rozenek zareagowała na słowa Dody? Na jej Instagramie pojawił się mocny cytat: Mądra kobieta z każdego mężczyzny zrobi dobrego męża stanu. Głupia kobieta z każdego mężczyzny nie zrobi nawet dobrego męża - brzmi napis na Instagramie Małgorzaty.  Wpis niespodziewanie zniknął z profilu Małgorzaty Rozenek. Zamiast niego pojawił się inny, znacznie łagodniejszy. Spokój jest jednak lepszy niż negatywne emocje - napisała prezenterka TVN. Jak myślicie, czy to był przytyk skierowany do Dody?   Zobacz także:  Doda zakłada fundację! Jakóbiak: "Wszystkim swoim byłym musisz pomóc?". Co odpowiedziała?   Małgorzata Rozenek odpowiada Dodzie! Gwiazda TVN usunęła poprzedni wpis i dodała po nim znacznie łagodniejszy. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan tworzą szczęśliwe małżeństwo!   Czy Doda odpowie Małgorzacie Rozenek?

ons.pl
Newsy
Czy Sylwia Majdan zmieni nazwisko, które zostało jej po byłym mężu? Czy odetnie się od Radosława? WIDEO
Czy Sylwia Majdan zmieni nazwisko, które zostało jej po byłym mężu? Czy odetnie się od Radosława? WIDEO

Sylwia Majdan od czasu rozwodu z Radosławem Majdanem nie zmieniła nazwiska. Projektantka od lat nadal posługuje się nazwiskiem swojego byłego męża i nie widzi powodu, by to zmienić. Uważa, że o jej powodzeniu w branży modowej nie decyduje znane nazwisko, lecz talent i ciężka praca. Budując swoją markę jako projektantka, nie chce zrezygnować z tego, co już udało jej się osiągnąć. Jej kariera się rozwija, a w jej salonie bywają m.in. Natalia Siwiec i Anna Popek.   Projektantka udzieliła wywiadu portalowi newseria.pl, w którym zdradziła, dlaczego nazwisko byłego męża jej nie przeszkadza.     Sylwia Majdan podkreśliła, że wszystkie dyplomy ze studiów ma właśnie na nazwisko Majdan. Wiele jej osiągnięć też jest nierozerwalnie związanych z nazwiskiem byłego męża. Ponadto projektantka nie ukrywa, że z Radosławem Majdanem wciąż łączą ich przyjacielskie relacje, zatem nie widzi powodu, by na próbować na siłę odciąć się od byłego małżonka. Projektantka jakiś czas temu zapewniała jednak, że Małgorzata Rozenek nie ma żadnych powodów do zazdrości.   Sylwia Majdan z byłym mężem Radosławem Majdanem     Radosław Majdan z obecną partnerką - Małgorzatą Rozenek        

Małgorzata Rozenek z synami i rodzicami kibicowała Radosławowi Majdanowi na meczu
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek ma nowy dowód osobisty! Co z jej wiekiem? :) ZDJĘCIE
Jak wyglądała wizyta w urzędzie?

10 października minął dokładnie miesiąc od ślubu Małgorzata Rozenek i Radosława Majdana! Małgorzata nie chciała już dłużej czekać i... poszła do urzędu wyrobić sobie nowy dowód osobisty na nowe nazwisko. Od teraz będzie Małgorzatą Rozenek-Majdan . Tak będzie musiała się podpisywać i tak będą miały na nazwisko przyszłe dzieci Małgosi i Radka.   Zobacz: Nieważny dowód osobisty: konsekwencje prawne   Małgosia, że jest już oficjalnie panią Rozenek-Majdan, pochwaliła się na swoim Instagramie jak tylko wyszła z urzędu.   #sprawnie #miło #kompetentnie dziękuję Paniom urzędniczkom za pomoc #brandnew #id - napisała na swoim Instagramie Rozenek-Majdan. Pamiętacie aferę związaną z wcześniejszym dowodem i wiekiem gwiazdy TVN? To, ile ma lat  wciąż pozostaje wielką tajemnicą w polskim show-biznesie. Przez lata pojawiały się nawet opinie, że prezenterka podrobiła dokument tożsamości, aby się odmłodzić! Oczywiście Rozenek nie komentowała tych doniesień, choć potrafi sobie z tego żartować!    Zobacz:  Doda oskarżyła Rozenek o podrobienie dowodu. Długo nie musiała czekać na odpowiedź   Myślicie, że Małgorzata pokaże datę urodzenia, aby mieć w końcu święty spokój? :) Przypominamy - Rozenek ma oficjalnie 38 lat.   Zobacz także: Rozenek i Majdan świętują. Para ogłosiła, że rodzina im się powiększa!   Małgorzata Rozenek uważa, że przyjmując nazwisko męża są wtedy jedna paczką.   Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z Jackiem Rozenkiem. Ale zapowiada, że będzie starać się o dziecko z Radkiem Majdanem.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner