Doda o karierze Justyny Steczkowskiej w Chinach
ONS
Newsy

Steczkowska chce podbić Chiny. Gdy dowiedziała się o tym Doda... Nie mogła tego nie skomentować

Wróży Justynie szansę na sukces w Azji?

Na początku tygodnia Justyna Steczkowska w udzielonym dla muzycznego serwisu cgm.pl wywiadzie przyznała, że planuje podbić Chiny. Wschód jest jej kolejnym krokiem w drodze do zagranicznej kariery. Diwa od dawna koncertuje w Rosji, Łotwie czy na Białorusi, a niedawno nawet nagrała piosenkę na rynek japoński. Ale to nie Japonia, a Chiny są jej celem. To jest też jeden z powodów, dla których zrezygnowała z fotelu jurorki w "The Voice of Poland".

- Muszę zająć się swoją pracą, sukcesami, podbijaniem innych rynków. Bardzo dziękuję za ten miły czas, ale w tym roku nie mam gdzie szpilki wcisnąć. Czekają na nas Chiny, a co potem, to zobaczymy. Bo myślę, że świat stoi przed nami otworemSprawę postanowiła skomentować Doda. W udzielonym ostatnio wywiadzie dla Złotych Przebojów artystka została poproszona o komentarz na temat planów Steczkowskiej oraz czy sama odważyłaby się na taki krok:

- Boże, Chiny? Ja myślę, że jest ciężko z podbiciem tego rejonu. To jest bardzo hermetyczne środowisko jeśli chodzi na przykład o rząd. Nie wiem jak ona sobie to wymyśliła, ale good luck. Ja na razie psów nie jem i nie zamierzam, więc zostanę w Polsce.

Mamy jednak nadzieję, że w najbliższym czasie Doda wyjedzie do Austrii i tam będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Zobacz: Zagraniczne media chcą Dodę na Eurowizji! 

Doda na Eurowizji 2015. Show Dody na Eurowizję do Riotki
ONS
Newsy
Zjawiskowe show to wizytówka Dody. Zapytano ją co chciałaby pokazać na Eurowizji. Zaskoczyła odpowiedzią
Występ w Wiedniu byłby niezłym widowiskiem

W tym tygodniu media polski i poniekąd zagraniczne żyły przełomową deklaracją Dody . Gwiazda w wywiadzie dla Polskiego Radia przyznała, że jest gotowa jechać na Eurowizję do Wiednia , ale jeśli zostaną spełnione jej wymagania. O dziwo oczekiwania Rabczewskiej nie są wygórowane, bo jedyne czego potrzebuje ze strony TVP to inwestycja w show . Jak wiadomo, obrazek to kluczowy element występu na największym muzycznym konkursie w Europie. Zobacz: Zagraniczne media wysyłają Dodę na Eurowizję! Ostatnio Doda gościła w Złotych Przebojach. W jednym z pytań nawiązano do show polskich artystów i zagranicznych. Wokalistka po raz kolejny przyznała, że chętnie wystąpi na Eurowizji, ale: - Absolutnie nie jesteśmy w stanie konkurować. Przede wszystkim dlatego, że nie mamy pieniędzy. Jako 13 latka zostałam zatrudniona do teatru. Mam doświadczenie reżyserskie, scenograficzne i znam kilka patentów jak zrobić z niczego coś, i jak tanim kosztem zrobić show. Mamy tutaj dużo kreatywnych młodych artystów, więc jakbyśmy mieli budżety to moglibyśmy coś fajnego zrobić, np. na Eurowizję. No ale na Eurowizję niestety kasy nie ma . Doda przekonuje, że umiałaby zdobyć głosy dla swojej piosenki: - Jeżeli będę miała czym operować i z czego wydawać na to show to myślę, że mogłabym zrobić coś fajnego na scenie . Brody nie zapuszczę i nie wyrzeźbię nic z funduszy, których nie ma. Na koniec rozmowy prowadzący zapytali wprost, czy "Riotka" została napisana z myślą o Eurowizji: - "Riotka" jest na festiwal Eurowizji, tak? - No tak . Jak się złożymy na show... Przypomnijmy, że Donatan wróży Dodzie sukces na Eurowizji właśnie dzięki dobremu show: "Umie zrobić niezłe bang" Show Dody do singla "Riotka":

Kayah była bita przez partnera
Newsy
Szokujące wyznanie Kayah: "Byłam bita przez partnera!"
Opisała to w piosence. Posłuchajcie!

Kayah była ofiarą przemocy domowej. Artystka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że jednym ze swoim poprzednich związków była bita. Tragiczne wydarzenia miały miejsce już dawno temu, lecz dopiero teraz gwiazda zdecydowała się na wyjawienie prawdy. W wywiadzie udzielonym Natalii Hołowni, na zadane wprost pytanie, czy była bita przez mężczyznę, odpowiedziała " tak ". Swoje doświadczenia z tamtego, trudnego okresu w życiu, opisała w utworze "Twoja dłoń", którego słowa mówią o odczuciach ofiary przemocy fizycznej: To twoja dłoń bliska choć obca wciąż. I czy to twoja dłoń dziś się z nią stało coś, bo nieomylna się pomyliła. Czy to jest dłoń łagodny ptak, a może to się nie zdarzyło wcale nam. Czy to jest dłoń uwierzyć w to jest trudno tak, ta sama choć zostawiła dzisiaj nagle na policzku moim ślad. Kayah potwierdziła w wywiadzie, że słowa piosenki powstały na podstawie jej osobistych doświadczeń. Nie zdradziła jednak, kogo dotyczą. Myślę, że jakbyś zapytała jakiejkolwiek kobiety, to w pewnym sensie każda, by odpowiedziała "tak". Ten świat jest bardzo pięknym światem, ale też potrafi być bardzo brutalny. Ludzie niedojrzali do partnerskich związków, do związków pełnych zaufania... Każdy z nas ma szansę spotkać kogoś, kto będzie rozumiał miłość jako posiadanie, jako dominację - powiedziała gwiazda. Na szczęście piosenkarka ten związek ma już dawno za sobą.   Zobacz też: Kayah celebruje urodziny swojego... psa! Urządziła dla niego prawdziwą urodzinową imprezę!   Kayah była bita przez swojego partnera. Artystka opisała swoje doświadczenia w piosence "Twoja dłoń". Piosenka "Twoja dłoń" - Kayah.    

ONS
Newsy
Doda wspierała mamę w chorobie. Odsunęła na bok nawet karierę!
To był nowotwór.

Doda od lat buduje wizerunek skandalistki, ale w głębi serca wydaje się być niezwykle wrażliwą osobą, chętnie manifestującą swoje uczucia wobec bliskich. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak dzielnie wspierała swojego ukochanego Adama Darskiego w walce z chorobą . Wielokrotnie podkreślała również swoją silną więź z rodzicami, szczególnie z mamą. Niestety los wystawił przyjaźń Dody z mamą na okrutną próbę. Zobacz też: Doda poważnie traktuje związek z Emilem. Zaskoczyła szczerym wyznaniem Jak udało nam się dowiedzieć, Wanda Rabczewska w zeszłym roku zachorowała na nowotwór. To były bardzo trudne chwile dla rodziny Rabczewskich. Wówczas Doda bardzo troskliwie opiekowała się mamą. Przeniosła ją ze szpitala w Ciechanowie do stolicy. Uczestniczyła w wizytach u najlepszych specjalistów. Stale towarzyszyła jej w szpitalu w Warszawie, odsuwając na dalszy plan wszelkie zobowiązania zawodowe. Chorobę na szczęście udało się pokonać i dziś mama Dody znów jest zdrowa . Jesteśmy przekonani, że w walce z poważną chorobą nie bez znaczenia była obecność kochającej i troskliwej córki, która dzielnie stała przy łóżku mamy. Obie panie niejednokrotnie wypowiadały się w mediach na temat swojej przyjaźni. W udzielonym niegdyś wywiadzie dla magazynu "Viva" Wanda Rabczewska tak mówiła o swojej córce: Od dziecka uczyłam ją, że miłość trzeba szanować, bo nie spotyka się jej codziennie. Wpajaliśmy jej, że kochająca się rodzina stanowi oparcie. I staraliśmy się jej taką ostoję zapewnić. A mąż zawsze podkreślał, że honor to sprawa najważniejsza. I żeby nikomu nie robić krzywdy.   Nauka nie poszła w las, a Doda wyrosła na opiekuńczą i oddaną córkę! Zobacz na Polki.pl: Tego nie widziałaś o Dodzie        

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner