Nina Terentiew na diecie
Akpa

Nina Terentiew przeszła na nową dietę. Zdradziła czym się obecnie zajada

Nina Terentiew na diecie
Akpa

Nie ma chyba wątpliwości, że Nina Terentiew to najpotężniejsza kobieta w polskim przemyśle telewizyjnym. Dyrektor programowa Polsatu doskonale zna rynek, wyczuwa trendy i potrafi nawet przechwycić hitowy format od konkurencyjnej stacji. Czasami miewa wątpliwości, ale jej ostateczne decyzje niemal zawsze obliczone są na sukces. Przypomnijmy: Terentiew długo nie chciała dać szansy "TTBZ". Przekonał ją jeden próbny występ

Terentiew rzadko udziela wywiadów, w których podejmuje tematy inne niż zawodowe. Ale jeśli już to robi, wyłania się obraz zdecydowanej i silnej kobiety, borykającej się czasami z codziennymi problemami. W najnowszej rozmowie z magazynem "Twój Styl", Nina zdradziła, że przeszła niedawno na kolejną dietę. Motywacją do takiej decyzji była fotka z wakacji w stroju kąpielowym, podczas których dyrektor mogła pochwalić się szczuplejszą figurą. Jej nowe menu brzmi bardzo smakowicie.
 

Teraz jestem na kolejnej diecie. Zmotywowało mnie do niej zdjęcie z wakacji na Wyspach Kanaryjskich, na którym stoję w pareo i kostiumie. Wyglądam na "20 lat chudszą", choć to nie było aż tak dawno. Przynoszę więc obiady do pracy,a moje dziewczyny robią wielkie oczy. Grillowany łosoś, gotowane na parze brokuły, szparagi - wyznaje w "Twoim Stylu" Terentiew.


Skusilibyście się na taką dietę?

Zobacz: Moro dzięki "TzG" zostanie największą gwiazdą Polsatu? Jest komentarz Terentiew

Lista gwiazd nowej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Więcej na temat diety gwiazd Nina Terentiew
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23