Klub Dariusza Krupy
ONS

W życiu Dariusz Krupy sielanka. Były mąż Edyty Górniak znalazł nową miłość, z którą wkrótce planuje ślub. Na razie para nie podjęła decyzji w kwestii daty i miejsca, ale są już po zaręczynach. Razem z 29-letnią byłą modelką Izą Adamczyk Krupa wychowuje 2-letnią córkę Leę, sporo czasu spędzają też z Allanem. To jednak nie koniec rewelacji.

Zobacz: Kim jest nowa ukochana Krupy?

Jak informuje "Show", Krupa w tym roku otworzy w centrum Warszawy klub muzyczny. Na razie Dariusz nie chce dzielić się publicznie swoimi planami na temat nowego biznesu.

- Wszystko jest jeszcze w budowie, ale będzie to miejsce, gdzie będzie można posłuchać dobrej muzyki - mówi w rozmowie z "Show".


Dla przypomnienia dodajmy, że również w życiu Edyty wszystko układa się pomyślnie. Ostatnio diwa zaprzeczyła plotkom o kryzysie w jej związku z Piotrem Schrammem, a początek 2014 roku obfituje w jej liczne występy. Już dzisiaj Górniak będzie główną gwiazdą na gali Viva! Najpiękniejsi. Transmisja w TVP2 o godzinie 21.45. Zobacz: Kryzys w związku Górniak? Te zdjęcia mówią wszystkoTak wygląda rodzina Dariusza Krupy: