Danuta Wałęsa wypowiedziała się krytycznie o Agacie Dudzie. Żona Lecha Wałęsy i była Pierwsza Dama jest znana ze swoich szczerych i nierzadko dosadnych wypowiedzi. Tym razem w ogniu krytyki małżonki Wałęsy znalazła się Agata Duda. Wałęsowej nie spodobało się milczenie oraz wycofana pozycja Pierwszej Damy, szczególnie w kwestiach dotyczących kobiet. Polecamy: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback

Reklama

Obecna pani prezydentowa powinna się angażować, szczególnie na rzecz kobiet. Dziennikarze ją pytają, a ona ucieka, a przecież jest wykształcona i zna wiele języków. Powinna przekazywać swoje opinie, a także opinie różnych środowisk - np. nauczycieli - przekazywać mężowi. My nie mamy ani prezydenta, ani prezydentowej. Taka jest moja opinia. To nie są plotki, że my mamy panią premier, która jest kobietą, ale chodzi w spodniach i decyzje mężczyzn wykonuje. Mamy prezydenta i prezydentową, ale tylko na papierze - cytuje wypowiedź Danuty Wałęsy z autorskiego spotkania w Rybniku "Fakt".

Danuta Wałęsa nie jest pierwszą osobą, która zarzuca Agacie Dudzie milczenie w kwestii walki o prawa kobiet. Czy Pierwsza Dama tym razem odniesie się do tych słów? Będzie riposta?

Zobacz też: Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! O czym rozmawiały? ZDJĘCIA

Zobacz także

Danuta Wałęsa skrytykowała Agatę Dudę.

AKPA
Reklama

Będzie riposta ze strony Agaty Dudy?

Reklama
Reklama
Reklama