Danuta Stenka z córką na pokazie Kupisza
ONS

Stenka skomentowała obecność córki na salonach

Danuta Stenka z córką na pokazie Kupisza
ONS

Danuta Stenka z impetem wróciła na salony. Aktorka nie dość, że wygląda pięknie to ostatnio w publicznych wyjściach towarzyszy jej córka, Wiktoria. Przypomnijmy: Danuta Stenka pokazała 14-letnią córkę

Obie panie na przestrzeni ostatniego tygodnia wybrały się na 3 pokazy mody: kolejno Maciej Zień, Joanna Klimas i Robert Kupisz. Zawsze w nienagannych stylizacjach, Stenka z córką cierpliwie pozują paparazzim i uważnie obserwują poszczególne kolekcje. Na wczorajszym pokazie Roberta Kupisza mieliśmy okazję porozmawiać z aktorką i jej latoroślą o tym, jak zapatrują się na medialny szum, który towarzyszy im na takich imprezach.
 

To nasz trzeci pokaz i jak to mówią, do trzech razy sztuka. Wiktora nie ma żadnych oczekiwań związanych z tymi wyjściami, więc nie ma stresów i problemu - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl dumna mama.


Wiktoria również nie ukrywa, że blask fleszy jest jej obojętny i traktuje medialne imprezy, jak każde inne wyjście z mamą:
 

Cały ten zgiełk z paparazzi to efekt uboczny przyjścia tutaj, nie odczuwam żadnych emocji z tym związanych, Po prostu przychodzę z mamą na pokaz mody - powiedziała w rozmowie z nami córka gwiazdy.


Nam wypada tylko pogratulować zdrowego rozsądku, zarówno mamy, jak i córki. Myślicie, że Wiktoria nie zostanie celebrytką?

Zobacz też inne gwiazdy, które pojawiły się na pokazie Roberta Kupisza:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48