Danuta Martyniuk o Danielu Martyniuku
Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Danuta Martyniuk o synu: "Mocno się w życiu pogubił, ale swoje już odpokutował"

Co dziś robi Daniel Martyniuk? Danuta Martyniuk tłumaczy, dlaczego zawsze go broniła. Jaką cenę zapłaciła za jego błędy?

Kilka miesięcy temu nazwisko Martyniuk nie chodziło z pierwszych stron gazet. I to nie za sprawą nowych przebojów gwiazdora disco polo Zenona Martyniuka, ale przez skandale, jakie wywoływał jego syn Daniel. Gdy muzyk wraz z żoną próbowali tłumaczyć publicznie zachowanie jedynaka, na ich rodzinę wylał się hejt.  Uderzył on zwłaszcza w Danutę Martyniuk, która wdała się w dyskusję z internautami i pod wpływem emocji również ich obraziła. Od tamtych wydarzeń minęło już sporo czasu, ale dopiero teraz żona gwiazdora zdecydowała się powiedzieć, dlaczego nigdy nie odwróciła się od syna. W rozmowie z "Party" zdradziła też, jak dziś wyglądają życie Daniela Martyniuka oraz stosunki ich rodziny z byłą synową. 

Doda komentuje wpadkę Zenka Martyniuka na Sylwestrze TVP: "Kocham to"

Danuta Martuniuk o walce z hejtem

Odkąd Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę i schudła 17 kilogramów, słyszy coraz więcej komplementów pod swoim adresem. Jak podkreśliła w wywiadzie z "Party", jest to miła odmiana w stosunku do tego, co do tej pory na swój temat czytała. Żona Zenka Martyniuka uważa, że ten krzywdzący obraz to zasługa znanego plotkarskiego portalu, który przedstawiał ją jako "straszną, wredną kobietę, której brak kultury i dobrych manier" i swoimi publikacjami dodatkowo podsycał hejt na nią i całą rodzinę Martyniuków.   Twierdzi też, że oberwało jej się za przewinienia syna, m.in. rodzinne awantury, złamanie zasad kwarantanny i prowadzenie auta bez prawa jazdy.
(...) Wylał się na nas ogromny hejt. Ludzie pisali tak okropne rzeczy, że w pewnym momencie nie wytrzymałam i z nerwów odpisałam: „Pozamykajcie te mordy”. I wtedy dopiero się zaczęło! – wspomina Danuta Martyniuk. 
Najbardziej rozsierdziły ją słowa internautów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki. Pytali, "co z niej matka", "jak wychowała syna", bo powinna się za niego tylko wstydzić. Pani Danuta zapewnia jednak, że to nieprawda
Daniel nie jest złym człowiekiem. Owszem, był czas, że mocno się w życiu pogubił, ale wie, że zrobił źle, i swoje już odpokutował – mówi "Party" Martyniuk. – Zadaniem rodziców jest wspieranie dzieci – zwłaszcza wtedy, kiedy upadają i popełniają błędy. Byłabym chyba wyrodną matką, gdybym wyrzekła się syna, jak mi doradzano, i nie stawała w jego obronie. Serce matki jest jedno i ono płacze, jak jej dziecku dzieje się krzywda – dodaje pani Danuta.
Daniel Martyniuk
Instagram/daniel.martyniuk.89

Jak dziś wygląda życie Daniela Martyniuka?

W wywiadzie z "Party" Danuta Martyniuk zdradziła, że jej syna Daniel wraca na prostą. Po medialnych skandalach mężczyzna zlikwidował swoje konta w mediach społecznościowych i stara się ułożyć swoje życie prywatne na nowo – z dala od show biznesu. Młody Martyniuk mieszka obecnie wraz ze swoją nową partnerką Faustyną w Białymstoku, ale często odwiedza rodziców w domu rodzinnym w Grabówce. 
Myślę, że czas tych wszystkich wybryków ma za sobą. Odciął się od social mediów i skupił na układaniu sobie życia na nowo. Stara się być dojrzałym człowiekiem. Dorasta do dorosłości, jak ja to mówię. Cieszę się, że jest szczęśliwy, ma fajną dziewczynę, Faustynę, która go wspiera, ma na niego kojący wpływ i znosi te jego humorki – śmieje się pani Danuta.
A jak dziś wyglądają relacje Martyniuków z byłą synową? Ewelina i Daniel są już po rozwodzie, ale nadal łączy ich córeczka Laura, która jest też oczkiem w głowie dziadków. 
 
Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska wzięli ślub
East News
Złe emocje już opadły, wszyscy potrzebowaliśmy czasu, żeby to sobie poukładać. Dziś nasze relacje są poprawne. Rodzina Eweliny i była synowa nie mają nic przeciwko, żebyśmy odwiedzali wnuczkę. Kochamy ją bardzo i szczęście Laury jest dla nas wszystkich najważniejsze – mówi "Party" Danuta Martyniuk.
 
Jaka jest Laura, ukochana wnuczka Martyniuków? Jakimi prezentami obdarowują ją dziadkowie? Przeczytasz w nowym "Party". 
 
Doda na okładce Party
Danuta i Zenon Martyniukowie są małżeństwem od 34 lat. Jaki jest sekret ich udanego związku? – Odnosimy się do siebie z szacunkiem, dbamy o siebie nawzajem, wspieramy. Razem rozwiązujemy problemy i nie mamy przed sobą tajemnic. Każdego dnia pamiętamy, żeby powiedzieć sobie dobre słowo – mówi Danuta Martyniuk.
East News
Syn Zenka Daniel M
East News
Newsy
Danuta Martyniuk z synową na pielgrzymce w Licheniu "Mam nadzieję, że wizyta nie poszła na marne..."
Danuta Martyniuk z synową na pielgrzymce w Licheniu "Mam nadzieję, że wizyta nie poszła na marne..."

  W grudniu Danuta Martyniuk wybrała się na pielgrzymkę do Lichenia razem ze swoją synową, Eweliną i jej mamą. Jak podaje se.pl, w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej Ewelina modliła się za swoje małżeństwo. Żona Zenka Martyniuka w ten sposób chciała pomóc parze przezwyciężyć kryzys! Zobaczcie, co na ten temat powiedział gwiazdor disco polo... Zobacz:  Daniel M. "udowadnia", że jego żona jest nimfomanką. Pokazał szokujące zdjęcie   Kłopoty syna Martyniuka Koniec roku 2018 dla rodziny Martyniuków był wyjątkowo trudny. To wtedy ich syn Daniel został zatrzymany za posiadanie narkotyków. A o awanturach rodzinnych, w których miała interweniować policja huczały tabloidy i portale internetowe. Głos w tej sprawie zabrał syn gwiazdora i oskarżył w nim swoją żonę, że wzięła ślub jedynie za namową rodziny, a ich związek od czasu ciąży jest fikcją. Jak się okazuje, jeszcze przed zatrzymaniem, żona mężczyzny i jego mama pojechały na pielgrzymkę do Lichenia. Zenek Martyniuk zdradził w magazynie "Dobry Tydzień", jaki był cel tej wyprawy : Mam nadzieję, że wizyta Danusi i Eweliny w Licheniu nie poszła na marne... Że dzięki ich modlitwom Daniel wróci na dobrą drogę – powiedział Zenon Martyniuk magazynowi "Dobry Tydzień". Czy małżeństwo uda się uratować?        Ślub syna Zenka Martyniuka - Zenek Martyniuk z żoną

Danuta Martyniuk schudła
East News / Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Danuta Martyniuk schudła niemal 20 kilogramów. Znamy sekret diety żony Zenka Martyniuka! 
Do walki z nadwagą Danutę Martyniuk zmotywował... hejt! Tak przykrych rzeczy nie chciałaby o sobie czytać żadna kobieta!

Kilka miesięcy temu, po głośnym rozwodzie i medialnych skandalach z udziałem jej syna Daniela, Danuta Martyniuk zniknęła z mediów. Razem z mężem, gwiazdorem disco polo Zenonem Martyniukiem, potrzebowali spokoju, by zażegnać rodzinne kryzysy. Ale ten czas pani Danuta przeznaczyła także na spektakularną metamorfozę. Teraz w wywiadzie z magazynem "Party" zdradziła, jak udało jej się schudnąć niemal 20 kilogramów! Żona Zenka nie ukrywa, że korzystała z pomocy specjalistycznych zabiegów! Jakich? Jak schudła Danuta Martyniuk? W maju, gdy wspólnie z mężem Zenonem Martyniukiem  pojawiła się na gali "Osobowości i Sukcesy" 2022, trudno było oderwać od niej wzrok. Powód? Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę i schudła 17 kilogramów! Choć od tego czasu minęło już pół roku, pani Danuta wciąż zachwyca figurą. W rozmowie z "Party" żona gwiazdora disco polo zdradziła, że wciąż pilnuje diety, by nie zaprzepaścić efektów kilkumiesięcznej pracy i wyrzeczeń. Nie ukrywa, że o diecie i zmianie trybu życia na zdrowy myślała od miesięcy, ale tym, co popchnęło ją do działania był... hejt: Przymierzałam się do tego od dawna, ale nie ukrywam, że najbardziej zmotywowały mnie te wszystkie przykre komentarze, które czytałam na temat swojego wyglądu. Pod moimi zdjęciami internauci pisali, że jestem gruba, brzydka, że wyglądam jak mama Zenka i mąż powinien znaleźć sobie kogoś młodszego, atrakcyjniejszego. Bardzo mnie to zabolało i wreszcie przyszedł ten moment, kiedy pomyślałam: „Ja wam jeszcze pokażę!” – mówi Party" Danuta Martyniuk. Co ciekawe, pani Danuta nie wtajemniczyła męża w swój plan. Śmieje się, że był to jej sekret. Zenek Martyniuk bardzo dużo koncertuje i często nie ma go w domu, więc pani Danucie łatwiej było ukryć zmianę stylu odżywiania....

Daniel Martyniuk z byłą żoną
Newsy
Syn Zenka Martyniuka gorzko o byłej żonie: "Nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów"
Daniel Martyniuk o byłej żonie. Daniel Martyniuk - rozwód z Eweliną. Daniel Martyniuk gorzko o byłej żonie.

Daniel Martyniuk 6 października 2018 roku wziął ślub z młodszą o 10 lat Eweliną . Doczekali się córki Laury, a niedawno para, po głośnych aferach, ostatecznie się rozwiodła. Nie zakończyło to jednak doniesień o ich małżeństwie, wręcz przeciwnie. Duży udział ma w tym matka Daniela, czyli żona Zenka Martyniuka, Danuta, która często zabierała głos w mediach, przy czym nie wypowiadała się pochlebnie na temat byłej już żony syna, zarzucając jej pazerność. Jakiś czas temu Danuta Martyniuk, zdecydowała się odebrać byłej synowej 100-letni pierścionek zaręczynowy, należący do jej rodziny: Nawet mi "dzień dobry" nie powiedziała. A ja przecież jak córkę ją traktowałam. Co miesiąc przelewałam jej pieniądze, żeby miała. Do ręki też jej dawałam. To był mój błąd. Ludzie mówią mi, że byłam za dobra - wyznała Danuta Martyniuk w tygodniku "Na żywo". Telenowela z udziałem rodziny Martyniuków trwa jednak w najlepsze, a głos w sprawie w ostrym wywiadzie zabrał sam syn Zenka. Syn Zenka Martyniuka ostro o byłej żonie! Teraz sam Daniel Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" zdecydował się podsumować swoje małżeństwo i po raz kolejny bardzo krytycznie odnosi się do byłej żony! Celebryta porusza niemal każdy aspekt ich wspólnego życia i nie pozostawia na Ewelinie suchej nitki. Według jego opinii jego była żona "to jest totalne beztalencie"!  Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku (śmiech). - powiedział Daniem Martyniuk w odpowiedzi na pytanie "czy Ewelina była dobrą żoną" Kiedy wydawałoby się, że gorzej być nie może, syn Zenka...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik