Agnieszka Radwańska
Eastnews

Agnieszka Radwańska wyprosiła dziennikarzy TVN-u z konferencji prasowej. Jak było naprawdę?!

Agnieszka Radwańska
Eastnews

Wczorajszy sukces Agnieszki Radwańskiej (Czytaj: Kolejny sukces Radwańskiej! Polka w półfinale Wimbledonu!) na kortach Wimbledonu już kilka minut po zakończeniu meczu wzbudził pozasportowe emocje. O co poszło?

Wszystko za sprawą informacji, która szybko rozprzestrzeniła się w Internecie i wzbudziła setki komentarzy. Według doniesień z Londynu, Radwańska miała wyprosić z konferencji prasowej po meczu dziennikarza TVN-u.

Najlepsza polska tenisistka od lat nie przepada za stacją TVN z powodu reportażu, jaki ukazał się w TVN-ie tuż po odpadnięciu Polki z igrzysk olimpijskich w Londynie. Zarzucono Radwańskiej, że... uśmiecha się po porażce.


 

"Ten materiał był skandaliczny", mówiła Agnieszka Radwańska w wywiadach.


Jak się jednak okazuje, cała sytuacja z wyproszeniem z konferencji dziennikarza TVN-u tak naprawdę nie miała miejsca. Poinformował o tym na Twitterze korespondent Gazety Wyborczej Jakub Ciastoń, który uczestniczył w konferencji prasowej.
 Według dziennikarzy obsługujących tegoroczny turniej, w Londynie w ogóle nie ma wysłanników stacji TVN, bo prawa do transmisji z turnieju ma konkurencyjny Polsat. Mimo doniesień z pierwszej ręki, część komentujących wczorajsze wydarzenia powątpiewa w dementi ze strony Gazety Wyborczej i obstaje przy tym, ze jednak Radwańska wyrzuciła dziennikarza.


Czytaj także: Jerzy Janowicz wyrzucił dziennikarza z konferencji.


My zaś mamy nadzieję, że Agnieszka Radwańska nie zajmuje się plotkami na swój temat i w spokoju przygotowuje się do półfinałowego meczu z Hiszpanką Garbine Muguruzą. Mecz już we czwartek.


 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska TVN
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33