Wszyscy z niecierpliwością czekają na wielkie wydarzenie, jakim jest " Polsat Hit Festiwal " do tej pory nazywane "Polsat SuperHit Festiwal". Już w ostatni weekend maja przez dwa (w piątek 24 maja i sobotę 25 maja) od godz. 20:00 fani koncertów i dobrej zabawy będą mogli, bawić się pod sceną i przed telewizorami oglądając Polsat.

Reklama

Kto wystąpi na "Polsat Hit Festiwal 2024"?

Podczas tegorocznego "Polsat Hit Festiwal 2024" na scenie wystąpią wykonawcy, którym w ubiegłym roku udało się sprzedać najwięcej płyt, a także ci, którzy byli najchętniej słuchani przez polską publiczność i pojawiali się na pierwszych miejscach list przebojów. Nie zabraknie oczywiście Dody, Roksany Węgiel, Margaret, Smolastego i wielu innych muzyków. Podczas festiwalu organizatorzy postanowili zrobić część dla gwiazd, które zabłysnęły dzięki Polsatowi. Należą do nich m.in. Zakopower, Kuba Badach, czy Ania Dąbrowska. Nie zabraknie także niezwykłych jubileuszy tj. 30-lecie na scenie Andrzeja Piasecznego.

Zobacz także: Roksana Węgiel zachwyciła na Polsat Hit Festiwal? Wszyscy patrzą na jej brzuch!

Andrzej Piaseczny
VIPHOTO/East News

Uroczystym zakończeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert "Wodecki Twist".

Konferencja prasowa "Polsat Hit Festiwal 2024"

Na konferencję prasową "Polsat Hit Festiwal 2024" przybyły najważniejsze gwiazdy. Wśród nich znalazł się m.in. Piasek, Adam Zdrójkowski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Roksana Węgiel, Doda, Majka Jeżowska, czy Bracia Golec. Jak co roku gwiazdy zachwyciły swoimi kreacjami.

Zobacz także
Margaret
Pawel Wodzynski/East News

Margaret postawiła na klasyczną czerń, od której aż odbijały się dodatki w postaci turkusowego krzyża oraz błękitne paznokcie. Jednak najbardziej zaskakujące w stylizacji piosenkarki okazało się "czerwone oko". Margaret założyła czerwoną soczewkę do prawego oka. Wyglądała naprawdę oryginalnie.

Roksana Węgiel
Pawel Wodzynski/East News

Roksana Węgiel swoją nienaganną figurę podkreśliła, zakładając białą, krótką sukienkę dopasowaną u góry i zwiewną na dole. Sukienka ta odkryła jej idealnie płaski brzuch oraz biodra. Lekkie fale na włosach i delikatny makijaż dodały jej dziewczęcości.

Dawid Kwiatkowski
VIPHOTO/EAST NEWS

Dawid Kwiatkowski założył jeden z najmodniejszych dodatków, jakie mógł założyć mężczyzna, a mianowicie beżowe szelki. Komponowały się one idealnie z białą polówką. Ciemne okulary nadały mu charakteru. Piosenkarz wyglądał niczym z filmu "Wielki Gatsby".

Doda
Artur Zawadzki/REPORTER/ EastNews

Doda jak zawsze zaszalała! Zaprezentowała naprawdę odważny look. Zaczynając od różowych, wysokich kozaczków, które dosięgały niemalże do samych pośladków, a kończąc na dopasowanym gorsecie i krótkiej koszulce, spod której widoczne był jej piersi.

Paulina Sykut-Jezyna, Krzysztof Ibisz
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Oczywiście nie mogło zabraknąć również prowadzących, czyli Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Prezenterka założyła na siebie różową sukienkę, a Ibisz poszedł w klasyczny szary garnitur i niebieską koszulę.

Reklama

Zobaczcie sami, jakie stylizacje ubrały inne gwiazdy, a niektóre były naprawdę oryginalne i szalone!

Reklama
Reklama
Reklama