Magda Steczkowska zdecyduje się na doczepki? "Fakt" donosi, że znana piosenkarka ma poważne problemy z włosami, które stały się bardzo rzadkie. Podobno gwiazda szuka rozwiązania, a z pomocą wyszła jej siostra Justyna Steczkowska. Diwa zaproponowała Magdzie doczepki ze sztucznych włosów, które pozwolą zagęścić fryzurę i dodać jej objętości.

Reklama

Justyna sama od dawna stosuje tę metodę i jest z niej bardzo zadowolona. Powodem ma być jednak nie tylko pogarszający się stan włosów Magdy, ale także... coraz liczniejsze porównania wokalistki do pierwszej damy.

Magda Steczkowska przypomina Agatę Dudę?

Już jakiś czas temu media rozpisywały się o podobieństwie Magdy Steczkowskiej do żony prezydenta Andrzeja Dudy, Agaty. Wówczas piosenkarka odnosiła się do tych doniesień z dystansem, a nawet uznawała je za komplement.

Dla mnie to jest komplement, przecież pani prezydentowa jest bardzo piękną kobietą, kobietą z klasą. Ja nie wiem czym tu się martwić, chyba należy się cieszyć bo chyba jest ode mnie starsza więc jak ja mam tak wyglądać w przyszłości to ja się na to bardzo ciesze. Jak mój maż zobaczył zdjęcia to mówi "Nie no po prostu jesteście bardzo podobne" ale to nic - moja najmłodsza córka zobaczyła panią prezydentową w telewizji i mówi "o mama!" - mówiła wówczas Magda Steczkowska w "Dzień dobry TVN".

Obecnie jednak najwyraźniej zmieniła zdanie i rozważa propozycję siostry Justyny. Przedłużenie i zagęszczenie włosów nie tylko rozwiązałoby problem cienkich włosów artystki, ale radykalna zmiana wizerunku na zawsze zażegnałaby porównania do Agaty Dudy. Myślicie, że to konieczne? Magda Steczkowska i pierwsza dama faktycznie są aż tak do siebie podobne?

Zobacz także

Zobacz też: Kinga Duda podpadła rodzicom. Andrzej Duda był bardzo niezadowolony! Dlaczego?

Magda Steczkowska jest porównywana do pierwszej damy.

Reklama

Agata Duda i znana wokalistka faktycznie są podobne?

Reklama
Reklama
Reklama