Ewa Bem, jedna z najpopularniejszych piosenkarek, przeżywa obecnie najtrudniejsze chwile w życiu. Jej córka Pamela Bem-Niedziałek nie żyje. 39-latka zmarła na guza mózgu, którego zdiagnozowano u niej w 2015 roku.

Reklama

Zobacz: Córka Ewy Bem walczy o życie! Jej mama szuka dla niej pomocy

Choroba córki Ewy Bem

Zobacz także

Wiadomość o chorobie Pameli Bem-Niedziałek była tym bardziej wstrząsająca, że wówczas kobieta była w ciąży z drugim dzieckiem. Jej córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie w 6. miesiącu ciąży.

Teraz informacje o śmierci Pameli Bem-Niedziałek przekazała stacja TVN24, z którą była związana córka wokalistki. Przez lata pracowała w TVN24 BiS.

Niesamowicie pracowita, bardzo inteligentna, dokładna, weryfikująca każdą informację i zadająca właściwe pytania. Zawsze zastanawiałem się, czy Pamela naprawdę wie, jaka jest fantastyczna. W środku była bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem. Nie wierzę w to, że jej nie ma - powiedział Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika Gazety Prawnej" i komentator TVN24 BiS, w rozmowie z Onetem.

Pamela Bem-Niedziałek miała 39 lat. Jej mężem był Jan Niedziałek, dziennikarz oraz prezenter telewizyjny. Osierociła dwójkę dzieci.

Zobacz: Ewa Bem walczy o życie córki! "Pameli wycięto chore tkanki, poddawana jest chemioterapii"

Przeczytaj też: Córka Ewy Bem już po operacji. "Żyjemy nadzieją że wszystko będzie dobrze"

Córka Ewy Bem, Pamela Niedziałek, walczy z nowotworem!

Pamela Bem-Niedziałek zmarła w wieku 39 lat

Reklama

East News

Reklama
Reklama
Reklama