Ewa Wachowicz w szaliku

Ewa Wachowicz ma swoje sprawdzone słodkości na tłusty czwartek! Co to takiego?

Ewa Wachowicz w szaliku

Co Ewa Wachowicz przygotowuje dla swojej rodziny i bliskich na tłusty czwartek? Gwiazda słynie ze smacznych wypieków. W końcu niedawno na rynku ukazała się jej książka "Ciasta", w której znajdziemy mnóstwo słodkich przepisów. W rozmowie z Party.pl Ewa Wachowicz zdradziła, co najchętniej serwuje swojej rodzinie. I to wcale nie są klasyczne faworki!

Ze wszystkich pączków na świecie najbardziej uwielbiam... chrust :) Lubię go przygotowywać dla mojej rodziny i przyjaciół, lubię go jeść, gdy rozpada się w rękach i rozpływa się w ustach. Z podobnego ciasta przygotowuję też wspaniałe róże karnawałowe z dodatkiem konfitury. 

Gwiazda "Top Chefa" przyznała jednak, że jej rodzina uwielbia pączki, które Ewa Wachowicz wykonuje według przepisu swojej koleżanki:

Ostatnim, absolutnym przebojem wśród moich bliskich są pączki, na które przepis dostałam od koleżanki Joasi i dlatego nazywają się „Pączki Joasi“. Robi się je błyskawicznie, na homogenizowanym serku waniliowym i kładzie łyżką na gorący tłuszcz. Są przepyszne!

A Wy co bardziej lubicie - pączki czy faworki?

 

Zobacz: Wachowicz ocenia przepisy Lewandowskiej i Chodakowskiej. Wyróżniła jedną z nich!​

 

Tłusty czwartek u Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz z pączkami

Róże karnawałowe Ewy Wachowicz

Ciastka z marmoladą

 

 

Więcej na temat Ewa Wachowicz
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59