Claudia Adaszewska dostała prezent od Vanity Fair
Facebook

To nie koniec wyróżnień dla polskiej blogerki. "Vanity Fair" zaskoczyło ją czymś jeszcze

Claudia Adaszewska dostała prezent od Vanity Fair
Facebook

Na początku sierpnia magazyn Vanity Fair ogłosił listę najlepiej ubranych kobiet na świecie. Nieoczekiwanie znalazła się na niej Polka i nie było to twarz znana nam z pierwszych stron gazet. Wyróżnienie przypadło w udziale Claudii Adaszewskiej, która na co dzień prowadzi modowego bloga. Przypomnijmy: Nowa polska blogerka wśród najlepiej ubranych kobiet świata. Kim jest Claudia?

Sukces autorki bloga "Splendor by Claudia" sprawił, że szybko zainteresowały się nią media i blogerka zaliczyła już wizytę m.in. w "Pytaniu na Śniadanie". To jednak nie koniec wyróżnień. Claudia pochwaliła się na Facebooku przesyłką od Vanity Fair, które przysłało jej wrześniowe wydanie magazynu i krótką notkę od Graydona Cartera. W liściku redaktor gratuluję jej znalezienia się w rankingu i wkładu włożonego w rozwijanie swojego stylu.
 

Droga Claudio, z całego serca gratuluję Ci znalezienia się na międzynarodowej liście Najlepiej Ubranych za rok 2014. To ogromny przywilej umieścić Cię w naszym wrześniowym wydaniu i zaprezentować twój unikatowy wkład w sztukę rozwijania osobistego stylu - czytamy w notce.


My również przyłączamy się do gratulacji. Obecność na łamach najbardziej prestiżowego (wrześniowego) wydania słynnego magazynu to wielki sukces.

Zobacz: Amerykański magazyn zachwyca się Kasią Tusk

 

Galeria zdjęć Claudii Adaszewskiej:

Więcej na temat Vanity Fair Claudia Adaszewska
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04