Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się
Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się
1/5
Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się

 

To koniec! Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się! Jedna z najpiękniejszych par na świecie opublikowała oświadczenia na swoich Twitterach, informując fanów o powodach swojej decyzji:

 

Z przykrością ogłaszamy, że idziemy dwiema różnymi drogami. To była trudna decyzja dla nas. Nadal tak bardzo kochamy siebie nawzajem jak i rodzinę. Bear jest naszym światem i prosimy o uszanowanie jego prywatności - piszą muzycy.

 

Przypomnijmy - Cheryl i Liam spotykali się od ponad dwóch lat. Rok temu na świat przyszedł ich synek, Bear, dla którego eks partnerzy nadal pozostają w zgodzie i przyjaźni. 

 

Zobaczcie ich najpiękniejsze wspólne zdjęcia! Żałujecie?

 

Zobacz: Jak Weronika Rosati podzieli się z Robertem Śmigielskim opieką nad córeczką Elizabeth?

 

2/5
Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się

 

Cheryl i Liama dzieliło aż 10 lat różnicy! W czerwcu Cheryl skończyła 35 lat, zaś były członek zespołu One Direction w sierpniu skończy 25. Dlatego kiedy w mediach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że artyści spotykają się, fani byli mocno zaskoczeni. Zwłaszcza, że piosenkarka miała za sobą dwa nieudane małżeństwa... 

 

Zobacz: Jak sobie poradzić po rozstaniu? Skuteczne porady

 

3/5
Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się

 

Cheryl, kiedyś Cole, świat poznał jako wokalistkę girslbandu Girls Aloud, ale również jako żonę angielskiego piłkarza, Ashley Cole’a, którego poślubiła w 2006 roku. Para rozwiodła się w 2010 roku z powodu zdrad sportowca. W 2014 roku gwiazda wstąpiła w kolejny związek małżeński - z Jeanem Bernardem. Już w 2015 roku pojawiły się plotki o ich rozstaniu, a w 2016 roku oficjalnie rozstali się.  

 

Dla Liama związek z Cole był jednym z najpoważniejszych związków w jego życiu. Wcześniej spotykał się z wieloma dziewczynami, jednak nie były to zbyt poważne relacje.

 

Zobacz: Jak przeżyć rozstanie z chłopakiem

4/5
Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się

 

22 marca 2017 roku na świat przyszedł ich syn Bear Grey Payne. Jest oczkiem w głowie zarówno ojca, jak i mamy. Dlatego byli partnerzy nadal się przyjaźnią i będą go wspólnie wychowywać.

 

5/5
Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się

 

Żałujecie? My bardzo, bo byli naprawdę piękną parą! 

 

Zobacz: Zerwane zaręczyny. Jak przeżyć koniec związku?

 

Więcej na temat rozstania gwiazd