Dariusz K. wyszedł z aresztu
Newsy

Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"

Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"

Dariusz K. wyszedł na wolność! Okazuje się, że były mąż Edyty Górniak - choć kilka miesięcy temu usłyszał wyrok 7 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodu - został wypuszczony z aresztu. Według doniesień "Twojego imperium" tymczasowy areszt został uchylony i Dariusz K. po wpłaceniu kaucji w wysokości 400 tysięcy złotych 18 listopada wyszedł na wolność!

Informacje gazety w rozmowie z Faktem potwierdza rzecznik prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie, Ewa Leszczyńska-Furtak.

Sąd przedłużył areszt z zastrzeżeniem, że ulegnie uchyleniu po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tysięcy złotych. Teraz sąd uzupełnia postępowanie dowodowe. Będzie to jeszcze trwało. Chodzi o opinie biegłych. Na tym etapie, zdaniem sądu, obawa o matactwo ze strony Dariusza K. jest minimalna - powiedziała Leszczyńska-Furtak.

Dariusz K. do aresztu trafił w lipcu 2014 roku, kiedy to kierując samochód pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W kwietniu został za to skazany na 7 lat więzienia. 10 listopada Dariusz K.  odwołał się od wyroku. Sąd uwzględnił wówczas wniosek obrony Dariusza K. o dopuszczenie opinii innego biegłego z zakresu toksykologii. Poprzedni biegły Zbigniew Wawer, który badał w śledztwie, jak wysokie było stężenie kokainy w organizmie muzyka uznał, że musiał on zażyć narkotyk najpóźniej dwie godziny przed wypadkiem.

Zobacz także: Wpadł diler celebrytów! Wśród jego klientów miał być Dariusz K.

 

Dariusz K. wyszedł z aresztu.

Dariusz K. w sądzie

Muzyk opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tys złotych.

Dariusz K.

 

Edyta Górniak, Allan Krupa
ONS
Newsy
Górniak o wyjściu Dariusza K. z aresztu "Straszne! Myślałam o Allanie, że będę dźwigać z nim wstyd!"
Górniak o wyjściu Dariusza K. z aresztu "Straszne! Myślałam o Allanie, że będę dźwigać z nim wstyd!"

Pierwszy raz tak szczerze o tym co przeżyła!

Policja zatrzymała dilera od którego Dariusz K. miał kupować narkotyki
Newsy
Mąż ofiary komentuje wyjście z aresztu Dariusza K.: "To skandal, że wypuścili mordercę mojej żony"
Mąż ofiary komentuje wyjście z aresztu Dariusza K.: "To skandal, że wypuścili mordercę mojej żony"

Mąż ofiary wypadku spowodowanego przez  Dariusza K. skomentował informacje o zwolnieniu muzyka z aresztu. Były mąż Edyty Górniak kilka miesięcy temu został skazany na 7 lat więzienia. 10 listopada Dariusz K. odwołał się od wyroku. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tysięcy złotych, Dariusz K. został wypuszczony z aresztu i od 18 listopada cieszy się wolnością. Pan Zbigniew, mąż kobiety, którą Dariusz K. śmiertelnie potrącił na pasach w rozmowie z Super Expressem nie kryje oburzenia takim obrotem spraw. To jest skandal. Podejrzewałem, że coś się stanie, bo on miał do 17 listopada tylko sankcję. Cóż mogę poradzić. Jest mi przykro. Tym bardziej że udowodniono, że był pod wpływem narkotyków  - powiedział mąż Ewy J. -  Mnie żaden wyrok nie usatysfakcjonuje. Ja mam, jak mam. Po prostu jest mi nieraz ciężko. A teraz, jak pani do mnie zadzwoniła, to jeszcze podwójnie ciężko się zrobiło - mówi tabloidowi. Przypominamy, że do tragicznego wypadku doszło w lipcu 2014 roku. Dariusz K. będąc pod wpływem narkotyków potrącił śmiertelnie kobietę przechodzącą na pasach.   Zobacz także: Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"   Dariusz K. wyszedł na wolność. Mąż ofiary muzyka skomentował decyzję sądu.          

Jarosław Bieniuk w studiu telewizyjnym
East News
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?

Po ponad dobie od zatrzymania Jarosław Bieniuk (sam w oświadczeniu poprosił, by podawać jego pełne imię i nazwisko)  wyszedł z aresztu ! Były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Oskarżyła go jego 28-letnia znajoma. Były piłkarz wyszedł na wolność w środę po godzinie 23. Czy usłyszał jakieś zarzuty? Jarosław Bieniuk wyszedł na wolność  Od niespełna dwóch dni oczy mediów i fanów są zwrócone ku Jarosławowi Bieniukowi. Były piłkarz zgłosił się we wtorek do Prokuratury w Trójmieście. Początkowo media informowały, że chodzi o brutalny gwałt na swojej znajomej w nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.  Zobacz także:  Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"  Jak informuje WP Kobieta Jarosław Bieniuk po godzinie 23 opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 20 tys. złotych . Prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Został objęty dozorem policyjnym, a także ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Jarosław B. został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska dla WP Kobieta.  W obronie sportowca stanęli m.in. Radek Majdan, Natalia Siwiec czy Zbigniew Boniek. Przyjaciele od samego początku nie wierzyli, że były partner Przybylskiej mógł dopuścić się takiego czynu. 28-latka, która oskarżyła Jarosława Bieniuka. przebywa obecnie pod opieką bliskich i psychologa. Kobieta ma być w bardzo złym stanie psychicznym.  Jarosław...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner